Skocz do zawartości

Baniak 40l


Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że gupiki z krewetkami jak najbardziej mogą być, a przedmówca ma rację- nie przesadzaj na początek z krewetkami, bo jak będą miały dobre warunki to i tak ci się namnożą. Ten sam problem możesz mieć potem z gupikami, które są znane ze swojej chęci do rozmnażania. Bojowniki też mogą być tylko samca kup takiego, który z innymi rybami pływał, bo te z kubeczków są ponoć bardziej agresywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40l to nie 25 i co nieco można tam trzymać ;)

Można jakieś stado gupików [więcej niż para], stadko drobniczek, razbor galaxy. Oczywiście nie wszystko na raz + krewetki.

Myślę nawet że nawet neony będąc same [dajmy na to małe stadko 5-6 ciu innesa - nie czerwonych] w 40l nie skarłowaciałoby, zależy to szczególnie od powierzchni dna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do haremu bojownika to bym się zastanowił...a neonkom też było by trochę ciasno, niby można je trzymać od 40l ale osobiście jestem zwolennikiem trzymania ich w czymś większym, prponuję galaxy albo krewetki(też zamierzam wpuścić do swojego akwa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 to też przesada 10 to dużo

:shock: tyle to w sam raz na początek, ale do 20l. A to jest aż 40l :lol:

 

Moim zdaniem najlepsze są gupiki np. 2 samców i 4-5 samic.

bez obrazy ale do 40l nie wpuścił bym więcej niż 5 RC ... Są jak gupiki, same się rozmnożą bardzo szybko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...