Skocz do zawartości

Ranking najlepszych i najgorszych sklepów akwarystycznych


andreasart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak mam dużo większe zaufanie do tego sklepu niż do Kakadu.

Inna sprawa, że nie jestem osobą, która czepia się paru plamek na liściach. One naprawdę były w tragicznym stanie...

 

Z tego co wiem to dostawy ryb i roślin są tam w piątki przed południem.

Podziękowała ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Nie wiem czy już kiedyś pisałem ale jeśli chodzi o Toruń to absolutnie ODRADZAM SKLEP NERRO który mieści się w CH BIELAWY. Ostatnio pokusiłem się o zakup od nich i połowa mojej obsady padła. Nie jestem pierwszym,ponieważ wielu moich znajomych również miało problem po nabyciu ryb od nich. Wybór naprawdę duży,ale ceny bardzo wysokie i do tego 90% ryzyko zakupu chorego egzemplarza;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź

Sklep w Tesco, ogólnie polecam, ceny drogie,, wybor dobry , sprzedawcy znaja sie na rzeczy :)

 

Skierniewice

Na widoku jest sklepik jest tam bardzo tanio można kupić tam ciekawe rybki i roślinki za psie pieniądze :) Kupiłem tam Żabienice i rośnie jak głupia.

Ryby zdrowe, żyją u mnie sporo czasu :) POLECAM !

 

Grodzisk Maz.

Na deptaku po schodkach ceny wysokie... Rybki zdrowe , mało rybek jak na taki sklep , czasami rośliny są (zalezy od dostawy) rosliny sa w cenie 15- 50zl

 

Mszczonów

Zoologiczno wedkarski - nie powiem dokladnie gdzie to jest. Można wyrobic karte wedkarską :P Rybki chore... kupilem Mieczyki śliczne ale jeden miał ospe... trudne warunki dla ryb. Ogółem nie polecam. Sprzadawcy bardzo mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu śmiało można też polecić sklep IKOLA na ul. Orzechowej.

Byłem u nich pierwszy raz i nigdy w żadnym sklepie nie widziałem tylu ryb z biotopów afrykańskich:).

Mają około 10 gatunków samych proporczykowców, a do tego gat. z Malawi i Tangi. Zaplecze z akwariami mają większe niż niejeden sklep. Obsługa tez wie o czym mówi ;). Byłem mile zaskoczony bo sklep znaleziony w internecie z przypadku ale na miejscu robi wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wejherowo, sklep zoologiczny przy ul. Wałowej - nie polecam. Dużo padniętych ryb w zbiornikach, syf na roślinach, sprzedawca lekko "zaspany", jak się z niego nie wyciągnie to nie pomorze, albo tylko przytakuje. Ogólnie średnia obsługa, natomiast to co zobaczyłem w akwariach mnie przeraziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W Piasecznie (Miejscowość w okolicach Warszawy) 2 tygodnie temu otworzył się sklep zoologiczny "Kameleon". Bylem osobiście, bardzo dobre ceny, szczególnie roslin 6 zł sztuka takich cen nigdzie w okolicy nie zastałem. Sprowadzając raki a nawet aksolotle w bajecznych cenach...(w amustelli w warszawie akolotla chcieli mi sprzedać za 69 zl a tu ? Pff zupelnie inna cena 25 zl. Duzy wybor ryb, można negocjować ceny (sam próbowałem ;D) Zywy pokarm jak i mrożonki są cały czas dostępne. Maja kącik z terrarystyką ( ja zobaczyłem tylko kameleona, legwana i gekona wiec jak na razie jeszcze mało terrarystkyki).Mila obsługa, widać ze wie coś na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie w Warszawie jednym z najlepszych sklepów jest sklep akwarysta na Ursynowie (ul. Janowskiego 13 lok. 1U ). Ceny bardzo dobre. Rybki zawsze zdrowe, ładne. Roślinki też ładne. Duży wybór sprzętu. A i najważniejsze jest to że sprowadzą nam każdą rybę jaką chcemy. :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy. Przestrzegam WAS PRZED SKLEPEM KAKADU W C.H PIASECZNO. Kupiłem tam ramirezy które zaraziły mi całą obsadę. Rośliny w ślimakach. Ryby kupiłem tam poraz kolejny i poraz kolejny mi zaraziły akwarium. NIE KUPUJCIE TAM RYB NIE POLECA I PRZESTRZEGAM !!!!!!! OSPA !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam po długiej przerwie :D

Co do sklepów w Bielsku - Białej, to IMHO dalej cienko. Tylko w sklepie w Bystrej ludzie wiedzą co robią. Ktoś pisał że w Sferze I dobry sklep, tylko czemu tam w 60 cm akwa trzymają 30cm zbrojnik?

 

P.S.  

ewwa

 

 

 

Jako że ten temat bardzo się rozwinął postanowiłam to wszystko podsumować
 

 

Przydałby się mały update ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sieć Kakadu w Polsce jest feralna... W łodzi sprzadją ryby z ospą i plleśniawicą. Rośliny zgniłe lub porosnięte krasnorostami.  Oszukują przy zakupie zwierząt. Np. A. Adonis mam max. 30cm. A kolumbijski 20cm.  bez komentaża.  KAKADU NIE POLECAM

 Do czarnej listy dodam sklep w Grudziądzu na placu stycznia, drogo mają, ale dobrze zaopatrzeni.

 

w łodzi polecam Giełdę zwierząt na stadionie Startu i hodowce z Bałuckiego.  Tanio, duży wybór, zdrowe zwierzęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zna ktoś jakiś dobry sklep/hurtownie/giełde w okolicach Cieszyna??

Mianowicie potrzebuje rybek i roslin do akwa a te w Cieszynie jedyne co mają wspólnego z akwarystyką to zaopatrzenie (zresztą drogie często zdarzają sie chore egzemplaże + małe zbiorniki i rośliny toną ce w ślimakach ) -.-

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...