Skocz do zawartości

15 litrowe akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za odpowiedzieć dosadnie mi to wytłumaczyliście. Więc mam inne pytanie jakie najlepsze akwarium (litrowo) dla dosłownego laika ??

 

na początek wystarczyłoby 54l ,mniejsze nie ma sensu.

już co nieco można hodować

viewtopic.php?f=39&t=7147

a nie trzeba pompować kasy tysiącami ;)

sam takie mam ,jestem zadowolony ,ale tak mi się podoba akwarystyka że kiedyś zafunduje sobie min. 200 ,ale przez koszty wstrzymuje się ;)

 

prawda jest taka jak napisał kolega wyżej ,większe akwarium ,łatwiej.

i o równowagę biologiczną i o szczęście ryb ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zbytnio miejsca na wieksze, mozesz miec 25l z krewetkami, bojkiem, gupikami, razborami borneanskimi, razborkami galaxy lub plamistymi, skrzeczykami karlowatymi, drobniczka jednodniowka, drobnoustkiem pasiastym lub okonczykiem moczarowym na ktorego dlugo poluje, lecz nie moge nigdzie znalezc. Wszystkie te rybki oprocz bojownika i gupikow dorastaja max do 3,5 cm. Nie musza miec duzego zbiornika lecz dobrze urzadzony, najlepiej czuja sie w towarzystwie wlasnego gatunkunku. Małe moze byc piekne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie masz zbytnio miejsca na wieksze, mozesz miec 25l z krewetkami, bojkiem, gupikami, razborami borneanskimi, razborkami galaxy lub plamistymi, skrzeczykami karlowatymi, drobniczka jednodniowka, drobnoustkiem pasiastym lub okonczykiem moczarowym na ktorego dlugo poluje, lecz nie moge nigdzie znalezc. Wszystkie te rybki oprocz bojownika i gupikow dorastaja max do 3,5 cm. Nie musza miec duzego zbiornika lecz dobrze urzadzony, najlepiej czuja sie w towarzystwie wlasnego gatunkunku. Małe moze byc piekne :P

 

oczywiscie tlyko jeden z tych gatunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...