Skocz do zawartości

przeróbka pokrywy 40x25


Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś ile kosztuje zakup pokrywy 40x25 i jej przeróbka, taka żeby można było świetlówki zamontować (takiej małej oryginalnej ze świetlówkami chyba nie ma, przynajmniej ja nie spotkałem) ?

 

Starej pokrywy przerobić się nie da, ponieważ kiedy mój tata miał jeszcze akwarium, została zamontowana najprawdopodobniej za mocna żarówka i jest ona po środku stopiona :/.

 

Edit:

Chyba, że zamontować na razie coś tego typu

http://nowe.allegro.pl/item702852859_sw ... osram.html

??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu, tylko zapytam się jeszcze w tym :P.

 

A prędzej jest to prośba niż pytanie, a mianowicie niech ktoś wytłumaczy mi jak wymienić w standardowej pokrywie Wromak 40x25 gwint e14 na e27. Abo jak dodać 2 e14 (nie wiem co się bardziej opłaca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wymianę z e14 na e27 to nie powinno być problemu ;) Należy kupić oprawkę e27 (koszt ok 4-5zł) rozkręcić/uciąć e14 i na pozostałym kablu zamontować e27. Żeby dołożyć musisz wiedzieć, czy światło ma się zapalać razem czy oddzielnie. Jeżeli razem to można dwie oprawki podłączyć na jeden kabel zasilający, jeżeli nie to potrzebujesz jeszcze jeden kabel zasilający z włącznikiem. Koszt podobny, bo oprawkę i tak trzeba kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...