Skocz do zawartości

Jak nazywa się ta roślinka


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, spokojnie, jak utniesz, to to ucięte też wsadź do żwirku, powinno się przyjąć:D a te ucięte będą na boki rosnąć, a nie w górę:):):) na Glony dobre są Otoski:D Ale to zależy jakie masz akwarium. Słyszałam, że na glony można jakąś kąpiel robić chyba z solą niejodowaną, ale nie powiem, bo jestem w tym ciemna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o zakupie kosiarki do akwarium na te glony, ale czy ona nie będzie dręczyć innych mieszkańców:

5 Neonków Innesa

1 Sum Pięknopłetwy

5 Mieczyków

2 Glonojady

 

Moje akwarium ma ok.50l pojemności czy nie jest za małe dla tej rybki?

Jak by w nim czuł się również Otosek, którą wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpada! kosiarka do min. 100l akwarium! Może... Kiryski?

albo Krewetki też możesz spróbować:D

 

P.S

Mieczyki musisz oddać! Mogą skarłowacieć, bo za małe akwarium jak na nie! Też min. 100l

Jakie Glonojady? pewnie zbrojnik niebieski? jak tak, to tez oddaj, tez min. 100l

Co do suma to nie wiem, ale podejrzewam, że jest duży... ?

Neonków by się przydało jeszcze ze 3 (minimum) dokupić...

 

Proponowana obsada:

10 Neonków

5 Kirysków Spiżowych, lub innych ;) Lub 5 Otosków

Krewecie ;)

(Amano, Red Cherry lub Babaulti)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 glonojady (zbrojniki)

Jeden ma ok.3cm, a drugi ok.9cm (dostałem go, ale tu zaznaczę że żył od początku w podobnym akwarium, i ma się dobrze sum tak samo)

Co do mieczyków, raczej się muszę z tobą zgodzić, bo z tego co wiem te rybki lubią żyć w stadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 glonojady (zbrojniki)

Jeden ma ok.3cm, a drugi ok.9cm (dostałem go, ale tu zaznaczę że żył od początku w podobnym akwarium, i ma się dobrze sum tak samo)

 

No i następna osoba która potrafi z rybami gadać , ciekawe jak często to mówią , temat zamykam , gdyż nie jest to dział o obsadach , również przyznaje ostrzeżenie za robienie syfu na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...