Skocz do zawartości

Oświetlenie 63l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam normalna pokrywe firmy WROMAK a w niej 1 świetlówke 15W.

Czytałem ze to jest za mało bo 0,25W/l.

Moje pytanie brzmi: Czy zmienic swietlowke na 30W czy zamontowac druga 15W.

Jezeli ta 2 opcja to poprosze o dokładna instrukcje jak to zrobic.

 

Foto pokrywy:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie przychylam sie do 2 wersji rozwiązania :)

Przede wszystkim bedziesz miał 2 źródła i bedziesz mógł miec 2 swietlówki o różnej barwie i co za tym idzie innych właściwościach :)

 

Aby to zrobić musisz wywalić tą elektronikę, którą posiadasz w pokrywie a dokupić statecznik elektroniczny na 2 świetlówki po 15W dokładniejsze instrukcje z całą pewnością są na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż nie mam takiego doświadczenia, spróbuję coś doradzić. Mam też pokrywę tej firmy ale na dwie świetlówki. Pierwsza opcja jest chyba o wiele łatwiejsza i realniejsza w wykonaniu. Natomiast wykonują opcje numer dwa możesz uszkodzić sobie pokrywę bo raczej trudno dostać się do środka i dokonać jakieś ingerencji. Boję się nawet myśleć (jeżeli ktoś by cię poinstruował) jeżeli musiałbyś coś nawiercić lub wyciąć w tym plastiku. Oczywiście możesz zrobić to w sposób amatorski i zakupić świetlówkę z gotowym do niej osprzętem (by odrazu jak kupisz była gotowa do użycia w sensie bierzesz kabel i podpinasz :D) i jakoś spóbować umieścić całe te techniczne sprawy w tym zakrytym miejscu. Niestety miałbyś wtedy dodatkowy kabel. Wiem że moja propozycja jest słaba, dlatego może ktoś bardziej doświadczony ma jakiś sposób na dorobienie drugiej świetlówki. Taka wiedza i mi by się przydała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...