Jump to content

Giełdy akwarystyczne

Walenty
 Share

Recommended Posts

Napiszę jak wygląda giełda w Łodzi, bo być może podobne zasady panują na innych giełdach.

Często przy wejściu na giełdę wymagane jest pokazanie kwitu o posiadaniu działalności gospodarczej. Jeśli jednak uda nam się na nią dostać to często tacy detaliści jak my niw mają tam czego szukać, bo ryby sprzedawane są po kilkadziesiąt sztuk. O sprzęt nie pytałem, więc nie wiem jak to z tym jest. Ale koło gieldy handlowali baniakami z dostawczakow ale strach to brać, bo nie wiadomo czym i jak klejone.

giełda w Katowicach, ale nie wiem jak jest teraz...

Teraz jest w Mysłowicach ale tam życia bym nie kupił, jak jakość jest taka jak parę lat temu to lepiej omijać.

Chciałem zapytać czy są organizowane na śląsku giełdy akwarystyczne?

A co chcesz kupić bo ceny są porównywalne jak chcesz w detalu jakość życia tragiczna.

Hmm... Słyszalem o tych giełdach dla hurtownikow, ale byłem ciekaw czy są takie na których poprostu kupi się ryby taniej niż np. w sklepie od hodowców. Nie mam doświadczenia jak to wygląda w akwarystyce, ale w terrarystyce są organizowane giełdy (na śląsku są organizowane min. w świętochłowicach) terrarystyczne na której każdy może za opłatą 20zl wystawić swój stolik i sprzedawać. Każdy może wejść, i hurtownicy i detalisci a ceny są dużo mniejsze niż w sklepach i nie ma mowy o tym żeby zwierzęta były zaniedbane czy chore.

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka