Jump to content

Peter007

Użytkownik
 • Content count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Peter007 last won the day on April 19 2017

Peter007 had the most liked content!

Community Reputation

8

About Peter007

 • Rank
  Gawędziarz
 • Birthday 01/26/1981

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Opoczno
 • Zainteresowania
  piwowarstwo, akwarystyka, EIN
 1. Może, pseudospecjalisto, poczytaj o swoim minikani i o blumodular to zrozumiesz, że skoro ty wybrałeś minikani to nie znaczy, że jesteś gość i to jest najlepsza opcja a już ładowanie 2 sztuk do jednego akwarium i jednocześnie mnożąc cenę tego kubełeczka x2 to już wybitnie brak jakiegokolwiek pojęcia. Minikani 80 można ładować co najwyżej do baniaka ~60l czyli swój pomysł musisz raczej pomnożyć x4 a nie tylko x2. Takiej rady możesz udzielić, żeby za wszelką cenę wcisnąć swój minikani 80. Za podwojoną cenę minikani można przebierać w dobrych filtrach ale skąd ty to możesz wiedzieć? I jeszcze raz przeczytaj temat, tym razem ze zrozumieniem. A ja widzę, że jesteś chyba jedyną osobą w tym temacie, która nie doczytała, nie zrozumiała, ale sieje ferment. Zaciąłeś się na tym minikani jak nie wiem co. To że wspomniał o nim tylko w kontekście cichego filtra Aquaela w zestawieniu z Eheimem, chyba tylko dla Ciebie jest nie zrozumiałe. Za to proponowanie filtra wewnętrznego w temacie o filtrze zewnętrznym jest ok? Jak potrzebujesz odreagować, to poszukaj innego miejsca. Jakakolwiek kontynuacja tej pyskówki zostanie należnie nagrodzona. /ahr/ Strach się bać. Ja się zaciąłem? Twój koleżka tylko o minikani dyskutuje co potwierdził, że jeśli nie jeden to 2x się sprawdzi.
 2. Peter007

  Jakie rośliny i co pod piasek?

  A skąd niby taka głupota wyssana? U siebie mam sam piach i przycinki muszę robić co 3 tyg. Nad kryptokoryną to już nie panuję
 3. Peter007

  Klejenie nieszczelności

  Tylko Ty sam będziesz w stanie ocenić czy zrobiłeś to dobrze, bo niby jak przez internet ktoś mógłby to ocenić?
 4. Czytaj tytuł tematu. Ktoś szuka kubełka do baniaka 200l a ty tu wyjeżdżasz ze swoim minikani. Temat nie brzmi "pochwalcie się co macie". Może wymień wszystko co jest na rynku bezszelestnego a autor później przetrzepie internet, żeby sprawdzić, który jest do jakiego litrażu.
 5. Znam konstrukcję minikani, bo posiadam wersję 120
 6. Minikani? Temat dotyczy baniaka 200l a nie cichych filtrów bez podziału na litraż.
 7. Jakieś słabe fora czytasz. Często można trafić na wątki o problemach z tetrami, jbl-ami itd a o filtrach z serii hw często pojawiają się opinie, że dziadostwo bo chińczyk ale to teoria pisana z reguły przez tych, którzy nie mieli tych filtrów a kierują się tylko jakimiś stereotypami. Ja rozważałem między eheimem i hw. Wygrała cena, zdecydowanie.
 8. Peter007

  [726l] Ameryka Południowa

  No właśnie takie 500l uważam za rozsądny litraż. Poniżej tego moim zdaniem nie ma co próbować, bo to jednak ryby stadne.
 9. Peter007

  [726l] Ameryka Południowa

  Echhhh skalary, moje marzenie... W bloku ciężko o rozsądny litraż dla tych pięknych ryb
 10. Peter007

  Tetra ex 800 plus czy unimax 250

  Masz takie prawo tylko pod warunkiem, że zwracasz nieużywaną rzecz.
 11. Ja przy pomocy tego carbo pozbyłem się krasnych jak mnie lekko przyatakowały.
 12. Peter007

  [112]Ogólne.

  Jeśli interesują Cię wyniki to kup testy kropelkowe, bo tymi paskami, jak widać, nic nie można stwierdzić.
 13. Peter007

  [112]Ogólne.

  Ta obsada to masakra. KH i GH wypadałoby uściślić, bo to dość spory rozrzut.
 14. Peter007

  Rany na ciele I dziury na pyszczku

  Pod jakim kątem niby tylko pretnik nie pasuje? Poczytaj, które z tych ryb potrzebują kwaśnej wody a które zasadowej, jakich twardości potrzebują i temperatur. Kup prawdziwe testy, bo na ten moment można powiedzieć, że nie masz żadnych testów. I miejmy nadzieję, że testy kropelkowe nie pokryją się z tymi paskowymi. Chociaż przy takim przerybieniu to że się trują nie powinno dziwić.
 15. Peter007

  Rany na ciele I dziury na pyszczku

  Tyle ryb w takim szkiełku? I do tego dobrane z czapy. Czym te testy były robione?
×