Skocz do zawartości

200 litrów z paletami i zieleniną


konkal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam 200 litrowe akwarium.

Fitrowane filtrem zewnętrznym HW 403B z lampą UV i 15 l.BIO- 2000l/h

Kaskada AquaEl

Głowiczka od FAN-3 do rozpylania CO2

Oświetlenie:Aqua-Sun 30W,Aqua-Flora 30W,Aqua-Glo 30W.

CO2-Zestaw SERA-Profesional + komputer

Rośliny:(bez nazw łacińskich)-anubias,valisernia,kryptokoryny,mikronizorium,bakopa,żabienice,amazonka,mech jawajski,

gałęzatka oraz trawki (nie znam nazw)

Obsada:

10-paletek

8-skalarów

kilka par różnych kirysów

6 glonojadów (4 młode)

8 kosiarek

post-2507-13685156104941_thumb.jpg

post-2507-13685156105313_thumb.jpg

post-2507-13685156105763_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

kirysek,sorka, ale jest jakiś regulamin,nieprawdaż ? A poza tym nie chce mi się klikać . Nie na tym to polega.

A żeby nie było że OT , to uważam że za bardzo nie wiedziałeś co chcesz osiągnąć,co ci się podoba i dałeś tam po prostu wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie się moim tematem.Co prawda akwarystyką zajmuję się od wielu lat,hodowałem najróżniejsze

ryby,żólwie,kraby.Nigdy nie zajmowałem się paletami,gdyż nie miałem odpowiednich warunków tj.twardości i ph wody.

Teraz stworzyłem w miarę odpowiedniejsze warunki i podjąłem próbę.Kupiłem kilka paletek ale z "niższej pólki",gdyż widziałem

u profesjonalnych hodowców palety po 300 zł. za parę.Przepraszam za zdjęcia ale fotografem nie byłem i nie jestem.Może sie poprawię.Wszystkie uwagi i krytyka mile widziane.Pozdr.Konkal

post-2507-1368515610307_thumb.jpg

post-2507-13685156103441_thumb.jpg

post-2507-1368515610379_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojjejejej jak ja lubie jak sie złoscisz pani moderator taka miła dziewczynka a tak sie złosci a wracajac do tematu..... :twisted::twisted: wiec ładnie to wyglada a czy bedzie ze saba grało sie okarze ...apropo zdjec jak chcesz miec ładne ujecie rób zdjecia przy niewielkim swietle bo wszystko odbija ci sie w szybie i daje jakies złudzemie ze w akwie jest wiecej niz naprawde jest..zapraszam na ocene mojego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Zacznijmy od obsady :

Obsada:

10-paletek

8-skalarów

kilka par różnych kirysów

6 glonojadów (4 młode)

8 kosiarek

Za dużo paletek !! albo oddaj teraz 6 sztuk albo oddaj 4 sztuki i poczekaj aż się dobiorą w pary i potem zostaw sobie 2 pary !!

Skalary i paletki= chore paletki ...skalary są nosicielami nicienia i połączenie ich z paletkami to najgorszy pomysl ...oddaj albo paletki albo skalary

Kiryski trzyma się gatunkowo np. 5 kirysów pand albo 5 kirysów spiżowych a nie 1 kirys panda , 1 spiżowy , 1 albinos...

Za duzo glonojadów ..one rosną wielkie i 6 szt to za duzo !! zostaw sobie jednego ...

kosiarki mogą byc ...

2. Co do paletek :

Odrobaczyłes je ?? Mialy kwarantanne ?? Twoje paletki z tego co widze na tych fotkach to szczurki i jeszcze chore ...

3. Masz duzo ryb i jeszcze cale akwa zarosnięte roslinami !! wez poobcinaj roslinki bo te ryby nie mają gdzie plywac !!

4. Podaj parametrywody ..

5. Zrob zdjęcie całego akwarium a nie pod kątem !! i bez lampy blyskowej w aparacie oraz z włączonym swiatlem w akwarium !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...