Skocz do zawartości

Chory prętnik


Mgi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, w czwartek na oku mojego prętnika- samca zauważyłam białą błonę, nic nie jadł, siedział przy tafli wody. Dzisiaj wypłynął, ale był bardzo słaby, opierał sie na roślinach. Przeczytałam i tez poradziłam sie znajomego, ze rybę trzeba wyłowić i uśpić. Niestety nie znam powodu jego choroby mam dość dużo glonów w akwarium, azotany ok. Mam jeszcze jednego prętnika i boje sie ze stanie sie z nim to samo. pH- 7,5

Edytowane przez Mgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakładaj tematy w odpowiednich działach.

2. Nie zakładaj takich samych, zawsze możesz sprawdzić w swojej zawartości, czy istnieje ten co założyłaś.

 

 

Niestety nie znam powodu jego choroby mam dość dużo glonów w akwarium, azotany ok.

A może tak byś opisała lepiej akwarium i ciekawy jestem jaki związek ma choroba z glonami, możesz mnie uświadomić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpuszczeniu nowych ryb zaraz do ściany przyczepił sie mały, biały ślimak myślałam, ze to nic groźnego, ale jest juz ich z 5 na ścianach akwarium czy to one sa przyczyna chorób u ryb?

Witam koleżankę. Było by bardzo pomocne jak byś podała parametry wody to one sa najcześciej przyczyna zmian chorób itd w naszych akwariach. Ja wiem że wiele osób panikuje i chce jak najszybciej otrzymać pomoc żeby uratować ryby, badz otrzymać odpowiedz na nurtujace pytanie dlaczego tak się dzieje. Podaj opis swojego akwarium z obsada i parametrami wody a gwarantuje Ci że ktoś podejmie się pomocy. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...