Skocz do zawartości

pokaż co masz w szafce


trot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czas przyznania się do tego jak wygląda szafka pod naszymi akwa;

tylko bez zciemy i sprzątania do zdjęcia -> róbcie foty tego jak to wygląda na codzień ...

 

żeby was ośwmielić zaczne

 

moja szafka jest wąska i mała a w środku troche obdrapana -> powód? sam robiłem ;p

post-2156-13685155984566_thumb.jpg

post-2156-13685155984902_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

bez ot!!! ;)

ok posprzątałem ale troszke tylko

a preparatów mam :

essklarin; aqua plantb cristal; multimineral ; mfc; akryflawina tylko że zapasy mamduze bo jak kupuje na necie to raz zamawiam po 6 szt albo duże jak są ;) pozatym tam są też woreczki z zooleku (tak tego g podobno) w woreczkach jest węgiel wrazie "w" oraz preparat na no2 i no3 ale jeszcze nie wiem cczy działa trzymam jakby co ;p

jeszcze pasze do tego i dla roślin kulki nawozowe czeskiej firmy RATAj ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

adrlic

 

wszystko ładnie, pięknie tylko zamiast: "Fascynujące rzeki świata...", "Parki krajobrazowe i rezerwaty", "Zamki pałace dwory"... Lepiej widziałbym "Atlas ryb akwariowych", "rośliny w akwarium słodkowodnym" itd... Mimo wszystko plus za videograf ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adrlic

 

wszystko ładnie, pięknie tylko zamiast: "Fascynujące rzeki świata...", "Parki krajobrazowe i rezerwaty", "Zamki pałace dwory"... Lepiej widziałbym "Atlas ryb akwariowych", "rośliny w akwarium słodkowodnym" itd... Mimo wszystko plus za videograf ;)

 

 

Hehehe... Książki o rybach mam umieszczone gdzie indziej:P ale dziękuję bardzo... :lol::):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...