Skocz do zawartości

Galaretka w nowym akwarium


Ziermnior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 1.Kiedy akwarium zostało zalane - 4 dni temu (2015-08-11)

[b]2.Litraż i wymiary akwarium - 96l 80x30x40

[b]3.Jakie jest oświetlenie- 3 lampy led razem 11wat 

[b]4.Jak długo świecisz-10 godzin na dzień

[b]5.Podłoże - żwir przesiany z piasku rzecznego płukany z 30 razy i 4 razy polewany wrzątkiem

[b]6.Filtracja hailea rp-600 gąbka, ceramika, węgiel
[b]7.Typ zbiornika- ogólny

[b]8.Ozdoby -korzeń myty i polewany wrzątkiem

[b]9.Rośliny nie wiem zgubiłem paragon ale takie mi polecał sprzedawca (jak znajdę paragon to napiszę) 

[b]10.Ryby - żadne ale kupiłem ślimaka Hełmowego

[b]11.Podmianki jeszcze nie było

[b]12.Nawożenie akwarium- nawóz mhk filtus jedna kulka pod roślinkę tak pisze na opakowaniu

[b]13.CO2 nie

[b]14.Parametry wody/ nie robiłem temperatura 26 stopni

[b]15.Czy ostatnio robiłeś coś co mogłoby zdestabilizować zbiornik ?- założyłem go XD 

[b]16.Jak często są karmione ryby i czym/ jak szybko ryby zjadają pokarm i czy zostaje po karmieniu?- nic

[b]17.Fotka całego zbiornika i fotka detali -[/b]

[b]Opis problemu-biały nalot po 4 dniach od założenia akwarium na początku był na korzeniu a po kilku godzinach znalazł się na roślinach. Muszę napisać że przez te 4 dni rosliny wypuściły po jednym listku ale nie wiem czy to dobrze. Moje pierwsze akwarium więc jeżeli coś zrobiłem źle proszę nie krzyczeć tylko wytłumaczyć :) Ogólnie czytałem że ten nalot jest przez dojrzewanie akwarium i powinien sam zniknąc ale się trochę tym niepokoję, Filtr i pompka chodzą cały czas

Ps limit nie pozwala mi na przesłanie reszty zdjęć

post-23137-0-64920500-1439648099_thumb.jpg

Edytowane przez Ziermnior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...