Jump to content

DawW

Moderator
 • Content count

  497
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

DawW last won the day on January 13 2016

DawW had the most liked content!

Community Reputation

59

About DawW

 • Rank
  Swojak
 • Birthday 02/24/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wałbrzych

Recent Profile Visitors

9,898 profile views
 1. DawW

  [70 litrów] Górski strumień

  Czytałem teraz cały wątek, od pierwszej strony i zastanawiał mnie finał ( zlikwidował, nie zlikwidował??). UUffff... Finał jest na złoto! Piknę!
 2. DawW

  Paletki Mateuszów

  Mateusz, który syn chciał palety? Pokaż fotę A tak seryo, widziałem na żywo te maleństwa i czekam na dalszy ciąg wydarzeń bo naprawdę zapowiada się dobrze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 3. DawW

  [200] C. Myrnae

  Limak86, myrnae zdominowały wszystko Para mi się trafiła najmocniejsza z tego stadka co dostałem od mei. Nie zdążyłem przerobić aranżu pod 3 gatunki i rybki szybko zmieniły akwa i w finale długo miałem potem sama parkę myrnusi.
 4. DawW

  [200] C. Myrnae

  A no niestety Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 5. DawW

  [200] C. Myrnae

  Przykro mi, ale aktualizacji nie będzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 6. Istotne są też inne parametry, np. światło, podłoże, nawożenie, .... Nie krępuj się, pisz śmiało, a na pewno dostaniesz szybciej odpowiedź i trafną bez zbędnych pytań
 7. DawW

  Helenka, a nie dojrzały baniak.

  A może po prostu nie karmić, a ślimaki padną? Przecież i tak pusto w baniaku. Wybieraj ręcznie co się da, a reszta padnie z głodu.
 8. DawW

  [200] C. Myrnae

  W Baniaku znowu tarło Z poprzedniego sporo się uchowało, część nawet trafiło do nowego właściciela, dwa maleństwa zabłąkały się i są dalej zemną, rosną ładnie (może trafi się parka). Obecny układ: 1+1 c. Myrnae - Para dobrana. 3 szt. T. Meeki - Dalej czekam na dobranie się i wyklarowanie płci. Ruszyły ze wzrostem po oddaniu reszty myrnae. 1+1 C. Nanoluteus Tak dla zobrazowania jaka różnica jest wzrostem, zdjęcie niżej.
 9. DawW

  28l

  28L to jest brutto. Przy tej całej dekoracji to masz teraz dużo, dużo mniej. Bojka bym tam nie wciskał. Pomyśl nad krewetkami, a jakie to już Ci nie powiem bo się nie znam na tych stworzeniach Jak się baniak ustabilizuje i zmierzysz parametry wody, to na pewno ktoś doradzi Ps. 1. Wylot filtra ustaw do góry, a wężyk do powietrza ściągnij. 2. Kokos optycznie zmniejsza baniak. 3. Ten bazalt i korzeń do mnie nie trafiają. 4. Skałka zakrywająca filtr się nie przewróci?
 10. DawW

  Obsada do roślinnego 72l

  Za dużo światła moim zdaniem dla amandy. Miałem amandy w 72L i zdecydowanie poprawiło się ich ubarwienie i zachowanie jak zostało oświetlenie blisko 0,3W/L.
 11. DawW

  [112l] by Deadmau5

  A to skoczki. Super! Już widzę jak skaczesz z nimi i masz mega frajdę Wpadnę to "posiupamy" razem. Teraz to już musisz częściej zdawać relacje niż dotąd.
 12. Nic się nie stanie, spokojnie możesz wyłączyć na 30 min. Tak w razie obaw dalszych: Nie możesz opuścić gąbki do pełnego zanurzenia? (Może przechyl, aby leżała?) E: Ogólnie zależy też m.in. np. od tego jak dojrzały masz baniak, jakie masz plany, że na 30 min wyłączasz filtr. itp? Może po prostu napisz więcej
 13. Dzięki za oddane głosy na moją rodzinkę Temat na ten czwartek to: "Leń"
 14. DawW

  [54l] - czy to dobra obsada?

  Jakieś parametry wody? Ogólnie to zmienniaki z zbrojnikiem + kiryskami to inna bajka wymagań. Dla spiżowego też za małe akwarium. Najpierw podaj parametry chemiczne wody.
×