Skocz do zawartości

Wspomagacz Narybku


KazekTR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. To co chcialem przedstawic ciezko bylo nazwac kotnikiem lub czyms w tym stylu. Otoz mam narybek gupika w akwarium ogolnym, w zwiazku z tym ze nie byl on az tak narazony na pozarcie przez doroslych osobnikow, co poprostu nie mogl dostac sie do pokarmu wymyslilem cus takiego;]

 

Wsadzilem wiec do akwa doniczki od rolinek akwariowych. W owych doniczkach narybek spokojnie sobie je i ewentualnie poprostu sie chowa.

 

Byc moze komus sie to przyda.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Zrobisz laske czy łaskę jak zaczniesz używać polskich znaków? Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe rybki są ciekawskie więc moim zdaniem prędzej czy później narybek zostanie zjedzony. Ja uratowałam tylko 3 rybki z akwarium ogólnego i do tego naokoło grasują ciekawskie inne ryby. Już dwie ryby musiałam uwalniać zza kotnika bo tam wpłynęły. Ale kto wie może uda się coś takiego. Zobaczymy potem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciągle to samo!! to jest proste! słoik do niego włóż narybek i zakręć słoik i włóż do akwa niech se pływa

co JAKIŚ czas musisz wymienić wodę ( nie zbyt często ) narybki nie zginą w słoiku.

dobry pomysł??

 

Dobry pomysł będzie jak przeczytasz regulamin. I przy okazji dowiesz się coś z forum o akwarystyce. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

całkiem nieźle ja miałam podobnie. ;) Kilka dni temu okocił mi się gupik wiedziałam, że się to stanie :D więc kupiłam kotnik za 3 zł. Taki plastikowy z 1 cm otworkami . Rano patrzę a tam stadko małych gupików . :shock: Nie za wiele bo 4 czy 5, :( ale udało się . :DD: a nawet nie spodziewałam się tak wcześnie po samicy. Teraz małe siedzą spokojnie w akwarium ogólnym ( 54l ) zamieszczone w plastikowej butelce przeciętej na pół, z porobionymi otworkami za pomocą szpilki. 8-)

 

 

Regulamin 6.1. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciągle to samo!! to jest proste! słoik do niego włóż narybek i zakręć słoik i włóż do akwa niech se pływa

co JAKIŚ czas musisz wymienić wodę ( nie zbyt często ) narybki nie zginą w słoiku.

dobry pomysł??

Super,jesteś geniuszem :roll:

Ciekawi mnie to jakie te ryby mają warunki bez tlenu i bez filtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...