Skocz do zawartości

Prośba o określenie rybki


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dziś powracając z pracy odkryłem że dostałem w prezencie 2 rybki ( w załączniku), proszę o zidentyfikowanie ich gdyż są podobne do wielu gatunków a nie chce się pomylić i nie wiem czy mogą egzystować z innymi gatunkami z mojego zbiornika,

dotychczasowa obsada w moich 80l:

- 12 kardynałków

- 2 kiryski panda ( które też dostałem teraz ale wydaje mi się że powinno być ich więcej aby dobrze się czuły i tu proszę o podpowiedzi)

- 2 rybki do interpretacji:)

- 6 nenków inesa

- planowałem połączyć z krewetkami ale teraz nie wiem czy to wypali ze względu na te dwie nieznane mi okazy;(

 

post-9219-0-20696700-1406219728_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pielęgniczki ramireza, pytanie czy masz parkę czy dwa samce bo ta druga jest mało widoczna, na pierwszy rzut oka dwa samce ale musiałbyś zrobić lepsze zdjęcia. To czy będą się u Ciebie dobrze czuły zależy też od parametrów wody jaką masz-zrób testy to się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że to moje drugie akwa.... pierwsze miałem 4 lata do czasu zatrucia wody na przepompowni.... Jak wczesniej miałem krewetki bardzo pomagały mi w utrzymaniu czystości akwa i dlatego pytam czy są jakieś rybki odpowiednie do mojego akwa które by zajmowały sie dnem (bo krewetki przy obecnej obsadzie czuje że odpadają).... Myslałem nad otoskami ale nie mam doświadczenia z nimi;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...