Skocz do zawartości

Obsada do 450 Litrów


Avatar94xPLx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka Dostałem nowe akwarium o pojemności 450l. Szukam dodatkowej obsady do tego akwarium, myślałem o jakiś pielęgnicach. Nie wiem jakie dodatkowe ryby dodać, a mam w innym akwarium:

-2 Gurami Całujące

-1 Gurami Dwuplamy

-2 Kirysy Żółtopase

-1 Wielkopłetw Wspaniały

-1 Kirysek Pstry

-1 Żaglowiec skalar

-1 Zbrojnik Niebieski

-2 Żałobniczki

Szukam jakiś dużych (tak 15cm) i kolorowych. :)

Edytowane przez Avatar94xPLx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiryski i zalobniczki to ryby stadne...

Zostaw tylko kiryski pstre ale min 10 sztuk :)

Zalobniczki tez lepiej dac minimum 5/6 stuk wtedy czuja sie lepiej i ładniej sie prezentują :)

Mój drogi ja wiem o tym doskonale, ale nie zrozumiałeś postu. Szukam jakiś dużych ryb jak pielęgnicowate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wam Przedstawię co mam jeszcze dostać:

- 2-3 żaglowców i 1 bocje niebieska

Na to akwarium chciałbym jakieś kolorowe ryby coś jak pielęgnice albo cos tym podobne, paletki może ale muszę jechać do innego miasta.

1 bocje ? Czy one nie sa stadne ? Ja mam w swoim akwarium 5 wspaniałych i 2 lamparcie :) moze u nas jest inaczej bo mieszkam w Niemczech ale w żadnym sklepie zoologicznym nie da sie u nas kupic jednej bocjii minimum 5 sztuk :)

Wlasnie sie zastanawiam jak bocje maja sie do paletek... Bo słyszałam rożne opinie ... Jedni twierdza ze nie ma problemu inni znowu ze to wykluczone bo bocje sa z innych wód ... Sama stworzyłam temat by czegoś sie dowiedzieć ale chyba nikt mi nie zamierza odpowiedzieć hehe :)

Edytowane przez Siwulenka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak założyciel tematu o nicku wielce fikuśnym byłby skłonny sprecyzować swoje pytanie?

Siemka Dostałem nowe akwarium o pojemności 450l. Szukam dodatkowej obsady do tego akwarium, myślałem o jakiś pielęgnicach. Nie wiem jakie dodatkowe ryby dodać, a mam w innym akwarium:

z tego nie wynika że autor zamierza te ryby wpuścić do jednego akwarium, za to sugeruje iż w temacie akwarystycznym jest słabo zorientowany i jeśli chciałby jakąś poradę usłyszeć (nawet niespecjalnie przesyconą opiniami o takim zestawieniu) to miło by było jakby się określił dokładniej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by tak założyciel tematu o nicku wielce fikuśnym byłby skłonny sprecyzować swoje pytanie?

z tego nie wynika że autor zamierza te ryby wpuścić do jednego akwarium, za to sugeruje iż w temacie akwarystycznym jest słabo zorientowany i jeśli chciałby jakąś poradę usłyszeć (nawet niespecjalnie przesyconą opiniami o takim zestawieniu) to miło by było jakby się określił dokładniej. :)

Już precyzuje bo możliwie nieokreśleniem się do końca.

Chodzi mi oto, że mam w inny akwarium ryby wyżej wymienione będą w 450l i chce do tych ryb dokupić jakieś ryby. Proszę o jakaś poradę co mogę dokupić do takich ryb żeby ze sobą żyły i się nie biły.

P.S. Akwarystyka zajmuje się 5 lat i zgadzam się mam fikuśny nick:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...