Skocz do zawartości

obsada 54 z neonkami


klemens
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do stadnych Neonków proponujesz stadne Razbory ? Do 60cm baniaka?


Jakie Neony masz?
Jakie Kiryski? I dlaczego tylko 3?
I jakiego Glonojada? Jeżeli innego niż Otosek, to prawdopodobnie będzie do wydania, bo 60cm zbiornik jest za mały na inne "Glonojady".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pytam bo w zoologach to szkoda gadać jak doradzają, ostatnio gość na ślimaki polecił mi bocje wspaniała normalnie mistrz a jeśli chodzi o zbrojnika to też z doradztwa w zoologu ale jeszcze nie jest strasznie duży ok 3 cm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zbrojnika akwarium za małe.

Jedyne Neony jakie możesz trzymać w tym akwarium to Inneski lub Simulansy (potocznie zwane zielonymi).

W przypadku Neonów Innesa proponuje skompletować stadko 10sztuk + dołączyć do nich ok 5-6 Kirysków Panda/ Pigmejów i np parkę Apistogramma borellii.

To będzie maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jakiś glonojad by się przydał, liść sałaty zawieszony zobaczymy czy coś da :razz:

Edit: 30-05-2014 08:24

Niestety pomysł z sałatą nie działa dziś sprawdzałem i ani jednego ślimaka nie było, bocji nie wpuszczę bo za mały baniak , macie jakieś inne pomysły?

 

E2:

http://forum.superakwarium.pl/topic/9235-jak-pozby%C4%87-si%C4%99-plagi-zatoczk%C3%B3w-tu-si%C4%99-dowiesz/

http://forum.superakwarium.pl/topic/2922-anentome-helena-w%C4%85tek-zbiorczy-pytania-i-odpowiedzi/

/ahr/

Edytowane przez ahr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz wszystko staram się utrzymywać w jak największym ładzie a glony jakoś mam regularnie zmieniam wodę nawożę rośliny światło jest i glony też i jeden z największych problemów u mnie to NO3 niestety za nic nie mogę go zbić cały czas na poziomie pomiędzy 50 a 100 stosowałem dorady kolegów posadziłem roślinki i nic nadal to samo. Ale to rozmowa w innym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...