Skocz do zawartości

Pielęgnice ZEBRY :)


michallodz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widzialem na gieldzie facet mial zebry chcialem sobie wziac taka jedna malutak co miala ze 2cm zeby sobie poplywala w ogolnym zanim nie dorosnie i miala odgryziony caly ogonek :( ja nie chce zeby u mnie jak wpuszcze kilak sztuk tez tak bylo nie moga sie po prostu dobrac w parke i sie nie gryzc? :P

swoja droga moze przezyc taka rybke bez ogonka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym żadnych siatek nie robił bo to będzie brzydko. Dobrze umocuj rośliny w żwirze (ja po prostu dość mocno je nim obsypałem, powstał taki kopiec) i jeden problem z głowy, wyrywania roślin nie będzie.

Co do zjadania ich to zawsze jest ryzyko. Musisz się pogodzić, że na wystawę z roślinami nie pojedziesz jednak może być z nimi naprawdę estetycznie. Ja obecnie jestem bardzo zadowolony ze swoich roślin przy dwóch Akarach Błękitnych. Od dwóch dni mam także Zebrę i póki co nawet nie spojrzała na rośliny. Jedynie trochę kamieni poprzenosiła. Żabienice które mam są dość mocne więc się trzymają póki co, a kabomby złączyłem w 15, obkopałem żwirem i mają całkowity spokój. One zresztą tak szybko rosną, że nawet zaczynam chcieć aby je ryby zaczeły zjadać bo bede musiał często przycinać; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabomby tez mam sporo :P a zabienice w obu akwariach nie chca sie trzymac nie wiem czemu widocznie ma wieksze wymagania niz kabomba moze im troche malo swiatla nie wiem

a wracajac do obsadzenia roslin to chcialem miec piasek i myslalem zeby wokol korzeni wbic troche taki plaskich kamieni sporych zeby rybki nie mialy mozliwosci sie tam dokopac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...