Skocz do zawartości

[17,5] nano bw


Luna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

I będzie piękna żabia sadzawka. ;)

 

Pewnie daleko będzie temu bajorku do takiego określenia, ale dzięki za wiarę we mnie :lol:

Pleśniowa apokalipsa wreszcie minęła, więc niebawem przeniosę wszystko do 25l i wprowadzę kilka zmian.

 

Akwarium posłuży za dom spokojnej starości dla pewnego veiltail'a... W sumie nie planowałam tego, ale po dzisiejszej wizycie w pobliskim sklepie zoologicznym i rozmowie z właścicielem jakoś tak wyszło :) Rybkę odbiorę kiedy pogoda odrobinę odpuści, co podobno ma nastąpić w ciągu najbliższych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda ale daj zdjęcie jak to wygląda w całości z większej odległości :P

 

Chcesz oglądać aranżację mojego akwarium czy mieszkania? ;)

 

Widzę że Ci też pistia żółknie od zewnątrz, a miały być to wdzięczne chwasty :D

 

To prawda, niestety po przeniesieniu z drugiego zbiornika do tego niemal od razu zmarniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale zapodałabyś fotke jak to wygląda w całości a nie od każdej strony :P Fajnie te patole wyglądają w małym litrażu. Proporce by się świetnie nadawały ciekawe co postanowisz co do obsady.

U mnie z 500 ml pistii w nowym zbiorniku zostało kilkanaście sztuk także wiesz jak to z tym jest :D

Edytowane przez Bobix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(...) niebawem przeniosę wszystko do 25l i wprowadzę kilka zmian.

 

Zrobione.

 

 Akwarium posłuży za dom spokojnej starości dla pewnego veiltail'a.

 

Jak się okazało to jednak CT ;p

 

Szklanka została zlikwidowana, na jej miejscu stanęło znów 25l: http://forum.superakwarium.pl/topic/38703-25l-kawalerka-czerwonego/

A w przyszłości w planach wciąż karliki ;)

 

Dziękuję za wszystkie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...