Jump to content

przemo-lukas

Użytkownik
 • Content count

  250
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

przemo-lukas last won the day on July 1 2015

przemo-lukas had the most liked content!

Community Reputation

50

About przemo-lukas

 • Rank
  Dyskutant
 1. przemo-lukas

  Bimbrownia co2 nie działa !

  Na aukcjach możesz zakupić coś takiego. Proste i tanie. http://mebelki.strefa.pl/nowa%20bimbrownia%20i%20soda/P1030060.JPG A tu masz mój sposób: http://forum.superakwarium.pl/topic/32665-moja-bimbrownia/
 2. 1. Mir-1B f/4 + średni pierścień m42. 2. Jak wyżej.
 3. Coś blizszego akwarystom. Woda:
 4. Wszystkiego najlepszego w nowym roku. 1. 2.
 5. Może i mocno odbiegam od tematu, ale w świątecznym klimacie.
 6. 1.Koniczyna. Szkło: vivitar 28 2.Zarodnie mchu płonnika. Szkło Sigma 200/3.5 macro.
 7. Karma dla ptactwa w skali makro. 1 2
 8. W wodociągach znajdziesz informacje o parametrach. Do tego chcecie akwarium roślinne? Jakie macie oświetlenie w akwarium? Dobór obsady to ni tylko woda ale i inne elementy biotopu.
 9. przemo-lukas

  schemat bimbrowni

  Czym bliżej dyfuzor tafli wody, tym mniej gazu rozpuści się w niej. Tak więc i możesz zostawić 24h/dobę.
 10. przemo-lukas

  Belka oświetleniowa problem

  Ja ogólnie nie zależnie czy statecznik jest elektroniczny czy magnetyczny nigdy nie zdecydowałbym się montować go na belce/pokrywie nad lustrem wody: 1, względy bezpieczeństwa 2, dodatkowy ciężar 3, problemy z odprowadzeniem ciepła. Plexi również odradzam. Zamów oprawki bryzgoszczelne do trzonka T8 i po zprawie. Możesz przy okazji zamówić uchwyty do świetlówek.
 11. AquaCase dla rockmana. Wytrzymałość ok. System i cena - nie dyskutuję, każdy robi na ile go stać i jak mu się podoba, więc jeśli uzyskałeś zamieżony efekt - ok. Gartuluję. Niemniej jeśli ja miałbym zrobić akwa dla kapeli rockowej z całą pewnością nie robiłbym tych "boczków". Raczej optiwhite i czyciutko na krawędziach. Jeśli już się upierać, to jedynie pionowa płyta z tyłu wzmocniona na tyle, aby utrzymać pokrywę. Ciekawym pomysłem dla takiej stylistyki byłaby "minirampa" z halogenami HQI. P.s. Ceramikę bym wywalił. Jeśli zajmuje się elektroakustyką, to nie utopię głosników.
×