Skocz do zawartości

AkWarium 20 l


Rekomendowane odpowiedzi

Gupiki niby dobre na początek, ale mnożą się łatwo i szybko i potem w niedużym akwarium będzie przerybienie. Polecam właśnie bojowniczka lub stadko kewetek.

 

Z roślinek coś niewysokiego - mchy, gałęzatki, anubias niski, wgłębka, można zrobić małe mcharium lub zbiornik w stylu iwagumi, zależy też, jakie masz oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki niby dobre na początek, ale mnożą się łatwo i szybko i potem w niedużym akwarium będzie przerybienie. Polecam właśnie bojowniczka lub stadko kewetek.

 

Z roślinek coś niewysokiego - mchy, gałęzatki, anubias niski, wgłębka, można zrobić małe mcharium lub zbiornik w stylu iwagumi, zależy też, jakie masz oświetlenie.

pierwsze zdanie to bzdura :) gupiki to "kanibale" zjedzą swoje młode wiec zaden problem :) reszta ok :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gupiki niby dobre na początek, ale mnożą się łatwo i szybko i potem w niedużym akwarium będzie przerybienie.

Nie mogę się z tym zgodzić,w tak małym akwa żaden narybek gupika nie przetrwa,problem z przerybieniem u tego gatunku istnieje w większych,dobrze zarośnietych akwariach.

 

Patrycja to pomyśl dlaczego powstały kotniki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc gupiki odpadają bo mam dwa akwaria z nimi :) to się skłonie w stronę bojownika lub krewetek tylko mam problem bo nie wiem gdzie mogę dostać krewetki w Katowicach bo z zoologicznych raczej nie widziałem ich a na allegro do przesyłki nie mam zaufania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z Neonam jest taki, że są to ryby stadne i najlepiej wyglądają w stadzie. Minimum to 20, a w 20 l to wsadzisz 2, moze 3. Takie akwa jest dobre na kotnik ;)

Daj bojownika, przynajmniej bedzie ci oko cieszył, a pozbędziesz sie narybku gupików

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za pomoc gupiki odpadają bo mam dwa akwaria z nimi :) to się skłonie w stronę bojownika lub krewetek tylko mam problem bo nie wiem gdzie mogę dostać krewetki w Katowicach bo z zoologicznych raczej nie widziałem ich a na allegro do przesyłki nie mam zaufania

Andrzeja 5 w bramie, gościu ma po 2zł jak dobrze pamiętam Red Cherry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się tam wybiorę w sobote :) ale mam jeszcze jedno pytanie jak takie krewetkarium miało by wyglądać i jak bym chciał też założyć kolejne akwarium z bojownikiem to jaka obsada roślin i jakie podłoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...