Jump to content

Klej do oświetlenia

Nikodem
 Share

Recommended Posts

Witam, potrzebuję jakiegoś dobrego kleju do przyklejenia led extra. Muszę skleić aluminium z pokrywą coś polecacie? Jakiś klej. Obecnie miałem sklejony na super glue ale zauważyłem że po miesiącu puścił jedną stronę, będę musiał to podkleić znowu nim ale na dłuższą metę chcę czymś lepszym. Co polecacie?

Z przeterminowanym jest pewne ryzyko, że może dobrze nie związać. Może wypróbuj na czymś innym.

Tylko pamiętaj, że powinien być rozgrzany do temp. około 20-25 st.C (o ile pamiętam), ale przy dzisiejszych temperaturach chyba nie powinieneś mieć z tym problemu :D .

Edited by andy102

Ja od siebie polece Ci klej do szyb samochodowych, lecz nie taki klej który dostaniesz w każdym sklepie który oferuje farby na ściany etc.

Mam do czynienia z takim klejem na pożytku dziennym, nie wycinamy szyb jedynie, lecz b. często przy " bitych samochodach ", wymienia się szyby i ten klej na prawdę jest bardzo mocny.

My klej kupujemy tam gdzie kupujemy szyby, różni się nieco od tych tańszych które można dostać w ww. sklepach.

Wziąłem to klejem do plastiku dragon. Kiedyś kleiłem też oświetlenie tylko plastik z plastikiem. Ale zobaczę jak będzie trzymać. Jak nie to spróbuję chyba z silikonem .

Edit:

Przypomniało się mi że w domu mam taki jakby silikon co o tym myślicie?

http://allegro.pl/sika-sikaflex-pro-3-wf-szary-chem-psb-bol-ann-i3455720510.html

Edited by Nikodem