Skocz do zawartości

internetowe sklepy akwarystyczne - kupiłam Tetra tex 700


Rekomendowane odpowiedzi

Chcę kupić filtr Tetra Tex 700. W sklepie zoologicznym kosztuje ok 300zł. A przeglądając internetowe sklepy akwarystyczne zauważyłam, że ceny są dużo niższe niż w zoologicznych.

Czy macie jakieś doświadczenia z tego typu sklepami, które możecie polecić?

Co myślicie o sklepie Glonojad i aukcjach niejakiego "Trzmiela" z aukcji allegro?

Tam ceny filtra jeszcze wczoraj były najniższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłam filtr zewnętrzny Tetra tex 700. Ofertę znalazłam na allegro http://allegro.pl/item623098401_filtr_t ... _nikt.html. Odebrałam osobiście w sklepie w Gliwicach. Już mam podłączony i chodzi. Jest bardzo cichutki i póki co jestem zadowolona.Jeżeli chodzi o ceny tego filtra, to w Chorzowie kształtują się od 319zł do 420. Także ta oferta jest bezkonkurencyjna. Do tego było sporo gratisów. Mogę polecić ten sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o sklep trzmiel to ja bym nie ryzykowała kupowania u sprzedawcy, który ma tyle negatywów (mimo wielu pozytywów)

 

co do filtra, hmm mam taki sam, lipa straszna jednym słowem, bardzo delikatne rurki, już mi popękały, wymieniałam, nakrętki na wężu się połamały, wymieniałam, w dodatku pgłówne zaworki które służą do puszczania przepływu też juz szwankują, woda przecieka, (trzeba odpowiednio docisnać), elementy wymienne bardzo drogie, filtr się często zapowietrza, całe wkłądy już wymienialam, mam samą watę i gąbkę głównie, siporax na samym dnie

 

filtr mam od maja 2008

 

ps. jeśli chodzi o tą firmeto juz chyba nic nie kupie, zeszła mi cała farba z grzałki w wodzie, szczęście ze zauważyłam w porę i ryby nie pozdychały....no comment

nie mam pojęcia jak to możliwe, to straszne niedopatrzenie, skandal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opinię. Może będę miała więcej szczęścia-miejmy nadzieję. Jeżeli chodzi o trzmiela, rozumiem obawy, ciekawa jestem czy przy odbiorze osobistym też są takie kłopoty. W przypadku tetry jeszcze się nie przejechałam, a wielu rzeczy używam. Mimo różnych opinii na temat tego filtra, jednak więcej jest pozytywów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...