Jump to content

Nazwy tematów.


wiciunce
 Share

Recommended Posts

Chciałbym poruszyc pewną kwestię która mnie doprowadza do szału.

Nazwy tematów typu ,,POMOCY,, ,,JUZ WIEM,, ,,NIE WIEM CO ROBIĆ,, sa nie kompletne i nie wiadomo o co chodzi, zmniejsza to dokladnosc szukania,

Link to comment
Share on other sites

problem reguluje 8pkt regulaminu serwisu. Sądzę, że nawał pracy nie pozwala na błyskawiczne usuwanie/poprawianie błędów. Dla przypomnienia:

"8. Tematy zatytułowane w sposób nieprecyzyjny, nieokreślający bliżej problemu będą usuwane."

Link to comment
Share on other sites

hehe dobre nie powiem, ale korzystając z okazji chciałbym pochwalić ekipę SA za pracę nad serwisem przy podpinaniu tematów najczęstszych pytań :) A co do zakładania tematów bez szukania, bez podania parametrów to najczęściej jednak młodzi akwaryści w wieku szkolnym, dla których regulamin po prostu "gdzieś tam istnieje, a co to jest regulamin?"

Link to comment
Share on other sites

Nie no słuchajcie.... ja już trochę wywaliłam takich tematów ale to faktycznie walka z wiatrakami... :roll: Jak zacznę masowo kasować to albo będę miała 500 PW dziennie że jestem wredna i inne piękniejsze epitety albo forum opustoszeje w czasie jednego tygodnia....

Link to comment
Share on other sites

Ja zostaję z Tobą, mei xP

 

Kiedyś było tak pięknie...

 

A tak w ogóle, to było by fajnie jak by forum opustoszało :D Bez spamerów i dzieci neo.

 

Swego czasu było takie postanie, walczyliście z tym ot i w ogóle, ale na dłuższą metę to nie pociągnie.

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś było tak pięknie...

...Bez spamerów i dzieci neo...

 

Myślę, że jesteś troszeczkę podekscytowana ostatnią obsadą i piszesz pod presją. Sądzę, że określenie kogoś "dzieckiem neo" tylko dlatego, że nie ma wiedzy i wpada się czegoś dowiedzieć to jak dla mnie złamanie drugiego pkt regulaminu ;)

 

"2. Wypowiedzi naruszające zasady kultury osobistej, treści pornograficzne, dyskryminacja innych użytkowników, oraz nakłanianie do nienawiści i kłótni, jak również rozpowszechnianie pirackich plików i obrażanie jest absolutnie zabronione."

Link to comment
Share on other sites

Banować, banować i jeszcze raz banować.

System banów obowiązuje na większości forów internetowych, czemu by nie u nas... wprowadzić ostrzeżenia a jak to nie pomoże to ciach i zablokować możliwość logowania z danego numeru IP :)

Link to comment
Share on other sites

może nie aż tak rygorystycznie, ale poruszany już wcześniej system punktowania typu "pomógł-postaw kawę" ;) jak i ostrzeżeń może by zmobilizował bynajmniej użytkowników stałych, bo tych jednorazowych i tak nie ma sensu temperować

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj raz zbanowane osoby nie powracają na dane forum (foch czy coś w tym stylu :P)

Ok jest zmienne IP ale jaki odsetek pospolitych spamerów potrafi je zmienić lub wie, że nie ma stałego adresu, albo wręcz wie co to w ogóle jest IP :D

 

hipcio - dla mnie system punktowania o niczym nie świadczy bo można nabić sobie "Fanatyka" głupimi postami, co wcale nie oddaje poziomu wiedzy forumowicza

Link to comment
Share on other sites

Zmienne IP polega na tym, że adres zmienia się sam przy każdym logowaniu się do internetu. Jedyne co ma stałe taki użytkownik to tylko adres MAC czyli adres fizyczny karty sieciowej. Niestety admin nie znalazł jeszcze jak ten fakt można wykorzystać.

 

Nie zgodzę się z Twoją tezą, że zazwyczaj raz zbanowane osoby nie powracają na dane forum. Nie wiem, może to forum jest jakieś inne ale wierz mi, że jest tu sporo osób, które po banie powróciły bez żadnego focha. Powiem więcej, był jeden taki użytkownik, który tak wracał kilkanaście razy i w dodatku zakładał sobie coraz to nowe konta. W pewnym momencie postanowiłam go porządnie wykurzyć i po kilkugodzinnej walce z nowymi kontami i wypisywaniem przez niego chamskich uwag na forum, znudził się i już go tu nie ma. Podobnych przypadków było kilka choć na trochę mniejszą skalę.

 

Jeśli o mnie chodzi, to część osób już się przekonała, że nie warto łamać regulaminu bo nie szczypię się z ostrzeżeniami czy nawet banami. Prawda jest jednak taka, że na to potrzeba czasu a nie wszyscy modowie go aż tyle mają. Inna sprawa to to, że nie każdy chce czytać chamskich wyzwisk na forum czy też na PW za pilnowanie porządku. Moim zdaniem i tak to forum już w miarę funkcjonuje. Jesteś z nami w sumie od niedawna i wierz mi, że to co się tu kiedyś działo to dopiero był bałagan i wieczne pyskówki.

Link to comment
Share on other sites

U mnie w sieci kablowej przypisuje automatycznie przez DHCP, więc stałego też nie mam :)

Hmmm, ja osobiście nie kupuje nazwy dzieci neo, bo sam kilka lat temu miałem neostradę. Można wyrosnąc z bycia dziecka neo czy nie :P??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...