Skocz do zawartości

Brak ciala


NFSMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, to moj pierwszy przypadek, ze ryba najprawdopodobnie zdecha od starosci.

Karmilem ok. 6h temu rybki, samica bojownika normalnie zarla ja zawsza, nie byla chora no moze raz na ospe ale to inna sytuacja. W akwaium mam pelno roslin i korzeni, ogolnie busz jest na maksa i tak przygladalem sie z 30 min i ryby nie ma. Ciala znalezc nie moge zapewnie jest w rolslinach, jak nie znajde ciala

to co sie stanie ?

PS. Pisze z fona

Regulamin 6.1. "samica bojownika normalnie zarla ja zawsza" - a po polskiemu? Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgnije albo zostanie zjedzone przez koleżanki lub wyschnie za szafką.

W regulaminie chyba o tym mowy nie ma a powinno być. Rybka jadła jak zawsze a nie "zarla", masz gęsto zarośnięte a nie "busz na maksa" i piszesz z telefonu a nie z "fona".

 

Regulamin w żadnym punkcie nie zabranie używania "slangu". Twoja wypowiedź niewiele wnosi do tematu.

Jeżeli w swoich wypowiedziach zamierzasz tylko krytykować, to się powstrzymaj od takich komentarzy. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fałszywy alarm, dziś wypłynęła:) lecz dziwi mnie to czemu ryba aż tak długo siedziała w roślinach.

@Mapet, można było by się domyśleć, że zabrakło " k " , napisałem że pisze z fona a z niego piszę " raz na ruski rok " .

 

Na pewno tylko "k" Ci zabrakło? Nawet z "fona" można pisać poprawnie, a Twoja wypowiedź z poprawnością nie ma nic wspólnego. Zamykam. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...