Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam zacząć łapać na spinning... Moje pytanie:Co mam kupić jak to zamotować :zamieszany: no i ile to kosztuje,mam do dyspozycji ok 30zł

jak masz 30 zł to idź na piwo ;) . A tak serio polecam kij shimano katana (na jezioro 5-15g; na rzekę 10-30g) koszt ok 130zł; kołowrotek ABU; plecionka powerpro co do grubości to Twoja decyzja.

Człowieku on zaczyna łowić, a ty mu plecionkę każesz kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest powiedziane że o taka wędka to jak głupie biorą :lol: xd. Znam takich ludzi co łapią pożadne sztuki na byle badziewia i na żyłki nie zmieniane po dwa lata i wyciągają a wy wymyślacie :P. MNie naprzykład nei stać na 70 metrów plecionki za 80 zł ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemo ale ja kij mam i kołowrotek też chodzi mi o te pierdoły!!! :twisted:

To tak: najlepiej sprawdzają się, moim zdaniem, wszelkiego rodzaju twistery i ripery + jigi( haki z obciążeniem);na początek 8-10g na zbiornik, 22-28g na rzekę(tutaj wchodzi w grę metoda jigowania) no i przypony na zbiornik wolfram, na rzekę stalowe. Dobrze sprawdzają się jeszcze blachy: karlinki i trzebiatówki. Na Twoim miejscu jeszcze zainwestowałbym w plecionkę, masz większe szanse wyjęcia przynęty z zaczepu. Przynęty kosztują, czasami bywa ze na bugu wyrwę gum na 50zł chociaż mam plecionkę, bo jak mówią szczupak zawsze gdzieś siedzi pod krzaczkiem. Na razie tyle jak coś chcesz wiedzieć jeszcze pytaj. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...