Skocz do zawartości

Czy wędkujecie?


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłem i wyniki są następujące:

Doznania cielesne:

-cała masa ukąszeń komara (skończył się nam spray)

-brud za paznokciami od zanęty, ziemi i co tylko.

Zapachowe:

-śmierdzę dymem z ogniska bo tylko tak można było się opędzić od komarów

Wizualne

-to co w cielesnych

-wytrzeszcz oczu

Słuchowe

-pikanie w uszach od sygnalizatora (kiedy spławik okazał się nieskuteczny i przerzuciliśmy się na koszyczki)

Mowa

-naprzeklinałem się jak szewc rzucający mięsem używający łaciny.

Zdobycze:

Kilka średnich(nie były małe ale olbrzymami też nie były) podleszczaków i kilka ładnych płoci, uklejek nie liczę bo to błąd w sztuce:P(testowaliśmy nowe haczyki)

 

Za wszystko inne zapłacisz karta MasterCard pewnie dlatego tak to lubię, że aż w piątek wybieram się na nockę i bez lina nie wracam, dzisiaj to było tylko padanie gruntu. :)

 

PS. Ponoć wczoraj lepiej brały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

A i ja sie przyłącze też łowie ryby jest to mój drugi nałÓg po za akwarystyką, posiadam własny staw,gdzie każdą niedziele łowie ok 8godzin raz byłem 12.Mój największy szczupak miał 85cm a i karpik ok 7kg

 

Anija: Niech Twoim nałogiem również stanie się ćwiczenie ortogr. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle co wyrobić a opłacić :aniol_diabel: Wrzuce kilka zdjęć niedługo z przynętami własnego wyrobu , niedługo wybiore się za pstrągiem ale za tym co weźmie :zamieszany: Haha niżej muchy które są mojego autorstwa i naprawde się sprawdzaja może mają podobne ale ja nie podpatrzałem nikogo więc... Łapałem na nie pstrągi , klenie , kilka okoni ,kilka jazi zdażyły się pojedyńcze sztuki bolenia w odrze naprawde warto samemu coś podłubać pokombinowac z blaszkami , woblerami , gumkami, itd.... Satysfakcja gwarantowana tym bardziej jak się złowi na coś swojego rybe.

shan: Zdania zaczynamy z dużych liter !!! Otrzymujesz ostrzeżenie za błędy ortograficzne !

post-1562-13685158568768_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie trzeba wód górksich do połowów na muche , troche wyobraźni reszta sama przychodzi, ja łowie na muche przy pomocy spinningu , używając kuli wodnej , z tego co wiem to szak łowisz ryby na zalewie więc napewno są tam wzdręgi zrobić mikro muche i będzie napewno efekt. A tak nawiasem mówiąc to drut do woblerów to żaden problem na allegro jest go pełno , pewnie zaraz znów któryś z moderatorów mnie pokoloruje za błędy , ale mówie oficjalnie żę robie je i staram się ich nie robić dawno mnie tu nie było i widze że moderatorzy się za to wzieli :kwiaty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

I ja buszuje z wedka czasami tu gdzie jestem nigdy woda niezamarza, ciekawostka jest ze tutaj nietrzeba miec karty wedkarskiej wystarczy na poczcie umiescic oplate 35euro na 1rok , strumyki gorskie,rzeki nizinne,jeziora,morze wszystko to jest wjednej oplacie ;)

 

mam taka rzeke gdzie jest pelno ryb takich jak: szczupak (piekne w paski poziome a malo jest nakrapianych w zolte plamy itp), Bass sloneczny,Bass wielkogeby(tgz blec bass),lin,leszcz,klen,karp, koi(ciekawostka),karas,Amur,sumik karlowaty(zlowilem 76cm a dorasta do okolo 45cm),loban(70cm),

 

np.jak bylem nachwile wczoraj nad rzeka popatrzec to podwieczor ino woda sie gotuje tak szczupaki atakuja drobnice a ona wyskakuje lawicami nad lustro wody, zreszta calymi dniami mozna tam to zaobserwowac!

 

pozdr ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No to zaczynamy ! I jak tam wasze wyprawy ? Ja muszę karte wyrobić ale najpierw baniak :D. W moim mieście nad zalewem szczupaki już ciagną xd. Karpiki coś biorą im ostatnio, ja narazie zbieram informacje i w tym roku tylko spinning i grunt. Będę nastawiał się na karpie ale linkiem czy też leszczykiem nie pogardzę :D. Więc piszcie co i jak tam u was wędkarze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja łowię rybki w Nieliszu występują tak lesze,sandzcze,karasie,rzadziej szczupak,okoń,jaź,karp i czasami lin :>

Ja łowię leszcze i Karasie. Mój rekord leszcza to 2kg a karasie 1,5 kg

Jeżdżę z ojcem bo mam 13 lat i mieszkam w Zamościu a do Nielisza mam 20 km :/

Wszystkim polecam ten zbiornik,jest zadbany a teraz podobno karaś tam bierze jak głupi :D

W niedzielę jadę i zdam wam relację może fotki będą xD

 

Będę łowił na grunt i spławik, w tym roku tylko karaś bo w 2009 miałem już dosyć leszczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...