Skocz do zawartości

Hmmm...


kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kuba otworz dzial Galerie>>Słodkowodne na forum

Nastepnie dodaj nowy temat np "Moje akwarium"

Ponizej okna tworzenia tematu jest okienko Dodaj Załącznik

Tam dodajesz plik z dysku. Najlepiej przed dodaniem zmniejszyc go do rozdzielczosci 800/600 lub mniejszej aby byl czytelny na stronie. Po wybraniu pliku klikasz Dodaj. Po dodaniu max 3 zalacznikow oraz ewentualnych komentarzy do zdjec wysylasz temat i gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli chcesz, żeby się rybki rozmnażały, to kup parkę molinezji. Rozmnażają się same. Jeśli chcesz, by potomstwo przeżyło, to musisz odłowić samice do kotnika lub innego zbiornika jak będzie gruba i po porodzie ja wyrzucić. Jeśli nie, to małe rybki będą pływały w akwarium. Większość zostanie zjedzona, ale kilka najsprytniejszych powinno przeżyć.Natomiast, jeśli wybierzesz tetry, to będziesz miał dużo radości z ich przepięknych kolorów i ciekawego zachowania. Jeśli chcesz, możesz je łatwo rozmnożyć (poczytaj w necie) , ale nie będą się rozmnażać same, tak, jak molinezje. Ja wołałby chyba tetry.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno wrzucać się warzywa na cała noc do akwa. Przecież nie zależy nam na tym, żeby sie rozkładało i zanieczyszczało wodę. Jeśli rybka nie chce zjeść nowego pokarmu można ją przegłodzić dzień, wtedy chętniej sprawdzi czy ten brokuł aby na pewno dobry :P Po 2-3 godzinach lepiej wyciągnąć z wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytalam ze twarde warzywa w akwarium moga przebywac do 3 dni. Wszystko zalezy od predkosci ich rozkladu. Mysle ze jarzynki dla rybek musza nieco "nasiaknac" akwariowa woda, zmieknac itp Powinno sie je po prostu obserwowac. Jak wyraznie zaczynaja sie psuc to wyciagnac. Moim zdaniem to tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...