Skocz do zawartości

Płeć Ramirezów


T0mek23
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób coś z tym sztucznymi roślinami i kolorowym "żwirkiem", bo ryby są zestresowane tym "wystrojem" (to słowo najlepiej tu pasuje). Posadź żywe rośliny, zmień podłoże, daj jakiś korzeń i zmień też obsadę.

Ramirezy w ogóle nie powinny się znaleźć w takim akwarium, bo jest za małe i zupełnie źle urządzone.

Pomoc na forum na pewno znajdziesz, trochę chęci... ;)

 

Ps. Ryby są słabo wybarwione i nie da się dobrze określić ich płci. Powód - czytaj wyżej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy Ty w ogóle chcesz jakiejś pomocy na tym forum. W jednym temacie piszesz, że zastosujesz się do rad co do obsady, a tutaj, że oddasz jednego ramireza. Akwarium masz paskudne, wygląda jakby je urządziła sześcioletnia dziewczynka, warunki fatalne. Nie dziw się zatem, że Twoje ryby nie mają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się czy Ty w ogóle chcesz jakiejś pomocy na tym forum. W jednym temacie piszesz, że zastosujesz się do rad co do obsady, a tutaj, że oddasz jednego ramireza. Akwarium masz paskudne, wygląda jakby je urządziła sześcioletnia dziewczynka, warunki fatalne. Nie dziw się zatem, że Twoje ryby nie mają się dobrze.

 

6letnia dziewczynka potrafi założyć o wiele ładniejszy zbiornik. Wiele dowodów można znaleźć nawet na tym forum! Kwestia odpowiedniego podejścia.

 

Żeby zakończyć OT powiem tak- płeć ryb znam, ale po co mam Ci mówić, skoro nie stosujesz się do rad bardziej doświadczonych? To jest totalna męczarnia ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinniście odpowiedzieć na moje pytanie, a nie komentować mój zbiornik.

(Na razie moje ryby mają się dobrze)

 

Patrząc na ubarwienie Twoich ryb nie wiem jak możesz twierdzić, że mają sie dobrze.

 

Zapewniasz im gigantyczny stres, a Stres = Śmierć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...