Skocz do zawartości

Walka z kokosem


Tazz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Postanowiłem do mojego akwa wpakować kokos, tylko sprawia mi on pewien problem.

Jak do licha mam go otworzyć tak równiutko u dołu, a następnie wyciąć otwór albo dwa by ryby/helenki mogły się chować?

Zależy mi na sposobie nie zagrażającemu moim palcom i otoczeniu :)

 

Proszę bardzo o wszelkie podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, kokos wycięty u dołu. Myślałem nad zrobieniem wejścia do niego, ale wątpię bym dał rade by wyszło to fajnie. Czy jak położe kokos po prostu w akwa, tak jak jakąś "jaskinię" to będzie to fajnie wyglądać?

 

I jak wyjąć to felerne białe wnętrze kokosa? Skrobałem z 30 minut i prawie nic nie poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felernie nie mogę skasować tamtego posta, a chciałem byście go zauważyli, więc proszę o usunięcie poprzedniego :)

 

Gotowałem kokosa już ponad 10 razy (3 razy w soli, reszta bez), i ciągle, za każdym razem bardzo barwi wodę na brązowo.

Rozumiem że nie mogę go jeszcze pakować do akwarium? Mam go gotować do póki nie odda mi czystej wody? :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felernie nie mogę skasować tamtego posta, a chciałem byście go zauważyli, więc proszę o usunięcie poprzedniego :)

 

Gotowałem kokosa już ponad 10 razy (3 razy w soli, reszta bez), i ciągle, za każdym razem bardzo barwi wodę na brązowo.

Rozumiem że nie mogę go jeszcze pakować do akwarium? Mam go gotować do póki nie odda mi czystej wody? :banan:

Możesz śmiało dać go do akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...