Skocz do zawartości

45l akwa dla gupikow, pytania


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek możesz mieć jednego samca i dwie samice. Po miesiącu będziesz miał już 60 sztuk narybku. Rośliny według uznania ale najlepiej jakby było gęsto obsadzone. Korzeń oczywiście może być. Temperatura wody może być 26 stopni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niechcesz mieć dużo gupików to kup sobie z 5 samców albo 5 samic

samce pięknie się prezentują ja w jednym akwa mam 7 samców 3 niebieskie i 4 czerwone

Na tej zasadzie można by powiedzieć jeśli chcesz mieć dużo gupików to sobie kup (5 samców albo 5 samic???)

 

Oczywiście, że 1 samiec + 2 samice wystarczą na początek a za kilka miesięcy będziesz miał problem z nadmiarem gupików :)

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli niechcesz mieć dużo gupików to kup sobie z 5 samców albo 5 samic

samce pięknie się prezentują ja w jednym akwa mam 7 samców 3 niebieskie i 4 czerwone

Mając 5 samic mógłby mieć mnóstwo małych gupików gdyż przeważnie kupujemy je zapłodnione,a pisze że mógłby gdyż jak ich nie odłowi to małe gupiczki i tak zostaną zjedzone więc to bez większego znaczenia czy kupujesz samce,samice czy samce z samicami.

Moja propozycja do twojego akwa to 4samce i 6samic,uważam że jeżeli masz zamiar trzymać same gupiki to taka ilość na twoje akwa jest odpowiednia,1samiec i dwie samice to już przesada,akw będzie bardzo puste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...