Skocz do zawartości

54l dawne BW


lilkaxx4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Przedstawiam wam nową wersję mojego akwa :)

 

Wymiary:54l 60x30x30

Oświetlenie:15W

Filtracja:minikani 80

Ozdoby: korzeń, kokosy

Podloże:Aqua Substrate II+ oraz piasek

Rośliny: hmm... do identyfikacji :)

Obsada: bojownik (dojdą dwie bądź trzy samice), kirysek panda x2 (czekam aż pojawią się zoologu aby ich stan wynosił 6), mieczyk x4 (oddam w dobre ręce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie bój nic jak nigdzie nie dotyka pompka to nie powinno buczeć.Mam u siebie i jest cisza,montując go na zewnątrz zwróć uwagę na to, by ,węże i pompa nie dotykały bezpośrednio szafki w której stoi filtr.

Pompkę zamontuj na wyjściu.

To zastosowanie pompy w środku z założenia przez firmę aquael jest do akwaterraium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nic jak nigdzie nie dotyka pompka to nie powinno buczeć.Mam u siebie i jest cisza,montując go na zewnątrz zwróć uwagę na to, by ,węże i pompa nie dotykały bezpośrednio szafki w której stoi filtr.

Pompkę zamontuj na wyjściu.

Dzięki:)

Ale pomijając filtr to jak ogólne wrażenie akwa? idzie bardziej w stronę "rzuć tą akwarystykę bo się do tego nie nadajesz" czy "jest dobrze, idziesz w dobrym kierunku" ? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pomijając filtr to jak ogólne wrażenie akwa? idzie bardziej w stronę "rzuć tą akwarystyki bo się do tego nie nadajesz" czy "jest dobrze, idziesz w dobrym kierunku" ? ;P

Powiem tak Mieczyk za małe akwa,KIrysek 6x .

Nie rzucaj akwarystyka to piękne hobby,lecz wymaga cierpliwości . Wywalił bym ten piach w to miejsce dosypał substratu i dosadził roślin .Pomyśl też o nawożeniu. Bojek no nie wiem jakoś z kirskiem mi nie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna aranżacja jednak dwukolorowe podłoże prędzej czy później przy kiryskach będzie pomieszane. Masz bardzo ładnego bojownika. Szkoda żeby samice go ogryzały. Nie rób tego błędu i nie kupuj ich. Z haremu takim małym baniaczku nic dobrego nie wyjdzie- tym bardziej że za mało tu roślin i kryjówek. Tylko się będziesz wkurzać.

Jeśli mogę coś zasugerować - folia mająca być tłem wygląda nieestetycznie. Albo zostaw jednolity brystol albo pognieciony brystol -bo chyba taki efekt chciałaś osiągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo ładnego bojownika. Szkoda żeby samice go ogryzały. Nie rób tego błędu i nie kupuj ich. Z haremu takim małym baniaczku nic dobrego nie wyjdzie- tym bardziej że za mało tu roślin i kryjówek. Tylko się będziesz wkurzać.

Samice już są,ale nie ma z nimi problemu. :)

Będzie tylko problem z małymi, ponieważ wszystkie samice złożyły ikrę :) Najdziwniejsze jest to,że w jednym gnieździe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...