Jump to content

Goosia

Użytkownik
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Goosia

 • Rank
  Forumowicz
 1. Goosia

  Zakupy u Sławka121-opinie.

  Kolejne udane zakupy. Dziękuję za przesyłkę i gazetę, którą użyłeś do pakowania. Znalazłam tam bardzo ciekawy artykuł
 2. Czy planowane jest stworzenie kalendarza naszego forum na kolejny rok? Pamiętam, że dość późno ruszyły prace na kalendarzem na 2013, może w tym roku warto już powoli zaczynać? Bo nie wyobrażam sobie, żeby nie mieć takich inspiracji na ścianie w nowym roku
 3. Goosia

  220 tajlandia

  Fajnie się zapowiadało, nie rezygnuj plis
 4. Goosia

  Zakupy u Sławka121-opinie.

  I ja dziękuję za przesyłkę, krewecie w znakomitej kondycji!
 5. Goosia

  Czy to ślimak

  Ja się kiedyś ulitowałam nad takim koleżką, co było jednym z powodów restartu akwa i wywalenia części roślin. Niestety po restarcie pojawiło się parę maluchów na szybach - nie wiem jakie to stadium - 2mm placki półprzezroczyste. Obecnie co dzień obserwuję szyby i sprzęt, w razie potrzeby szybko oraz bezlitośnie działając Skorzystaj więc z mojej rady i usuwaj wszystko co przypomina ślimaka w akwa, no chyba że hodujesz inne odmiany.
 6. Mam nadzieję, że trochę pomogę: topic56987.html topic57854.html
 7. Goosia

  Nasze inne zwierzeta.

  A ja mam dwie papugi faliste: Igorka (anioł nie ptak) i Białasa (diabeł wcielony). Marzy mi się jakiś gryzoń jeszcze: szczur albo świnka morska. Wtedy będzie komplet: ssak, ptak i ryba, bo za gada robi mój narzeczony (jako przyszły w/mąż ).
 8. Goosia

  [240l] - powoli do przodu

  Bardzo fajnie urządzone, a jak tylną ścianę zasłonią roślinki, a ścieżka nieco "zdziczeje" to już w ogóle będzie miodzio. Szykuję się do jakichś 200l, będę się inspirować Twoim baniakiem. Wrzucam do zakładek .
 9. Goosia

  [54l] My first Green Scape

  Bardzo fajnie baniaczek się prezentuje, plus za konsekwencję. Myślę sobie, że przydałby się jakiś akcent, taka "kropka nad i". Niestety nie mam pojęcia co mogłoby nią być.... Może ktoś bardziej doświadczony i pomysłowy coś wymyśli. Edit: spojrzałam na datę ost. posta Można prosić aktualkę?
 10. Goosia

  Skojarzenia :>

  Problemy -> glony.
 11. Goosia

  Skojarzenia :>

  Komputer -> Internet.
 12. Goosia

  Zlocik.

  Acha No ten termin akurat mam zajęty już.
 13. Goosia

  Zlocik.

  Na koniec czerwca nie mam planów, więc jeśli pogoda na 2oo dopisze to się stawię Tylko czy się znajdzie Koleżanka na wspólną kwaterkę ???
 14. Goosia

  Zlocik.

  No i gitarka =) Z uwagi na mój środek transportu i odległość, zmiana mi ta bardzo pasuje. Dobry ruch Ahaed! Sorki za poprzednią pomyłkę dot. Twego nicka.
 15. Goosia

  Drabinka , kratka :)

  Ta drabinka w tym akwa to zwykła plastikowa podpórka do kwiatów. Do kupienia w sklepie ogrodniczym, obi itp. Są też bambusowe. Jest duży wybór co do kształtu i rozmiaru.
×