Skocz do zawartości

Jak długo bez jedzenia?


michallodz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem świerzak jeśli chodzi o rybki i chciałem sie upewnić że lepiej dać im mniej papu niż więcej - niech mnie ktoś poprawi jeśli sie myle.

Druga sprawa to ostatnio byłem w sklepie i chlopczyk za kasa mowił że rybki nawet dwa tygodnie bez jedzenia wytrzymaja, możliwe to? :P

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że kilka lat temu tak właśnie zamęczyłem rybki(byłem początkujący-potrafiłem trzymać brzane rekinią i długonosa w 30l.) bez mała 2 tygodnie bez jedzenia. A karmić najlepiej 2-3x dziennie różnym pokarmem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie pytałem bo wiecie jak to jest jak sobie ktos akwarium zalozy i kazdy kto przyjdzie musi dac rybkom papu ;/ ostatnio przelozylem rybki dowiekszego akwarium i stare sprzatnalem i pod zwirem bylo tyle zarcia ze szok dlatego teraz karma jest schowana i dostaja raz dziennie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie to według mnie za długo, rybki wtedy dziczeją i stają sie bardziej agresywne i atakują inne rybki...

A co do tego karmienia 2x-3x razy dziennie nie zgodzę się karmi się raz na dzień... bo rybki nie znają umiaru w jedzeniu i jedzą ile wlezie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...