Jump to content

Lista "Moje posty"

penteleq
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Sory usunąłem linki.

Nie chodzi o kasę a o cel i usability. Ten post nie ma mieć wydźwięku, że ja coś chcę i chcę kasę. Chciałbym trochę usprawnić to forum. Myślałem, że spotkam się z aprobatą - ale jak widać nie:)

Nie wiem czy nikomu to nie przeszkadza? Kiedy przeglądają wątki w których brali udział, a które są pozamykane. To ja już nie wiem:(

Ale to miałaby być opcja, checkbox lub seleclist to pokaż/ukryj zamknięte tematy... Tobie nie przeszkadza? Z pewnością by się userzy ucieszyło nad taką dogodnością. Sam wytwarzam soft i od razu mnie to ukłuło. Może forum nie jest up-to-date. To najnowsza wersja? Chyba nie:(

A mi by nie przyszło do głowy - że przeszkadza komuś fakt, iż niektóre tematy w których "brali udział", są zamknięte.....

Poza tym, trzeba pisać w ten sposób, żeby potem się swoich wypocin nie wstydzić i nie mieć potrzeby ich usunięcia.

Nikt niczego nie ma się wstydzić czy usuwać , tylko ukrywać to przy wyjątkowym udzielaniu się na forum. Mnie np. nie interesują tematy lub przebijanie się przez nie gdy np. brałem udział w 100 wątkach, gdzie większość jest pozamykanych tylko jeden otwarty gdzieś na środku listy na drugiej stronie - no to może być mało użyteczne, gdy poświęcam czas na szukania tematu a nie de facto na odpowiedzi na niego..

Skoro jest gdzieś daleko to widocznie temat nikogo nie interesuje wiec i tak nie ma co do tego wracać. A widocznie swoimi wypowiedziami trafiasz w setno wypowiedzi ze modzi od razu zamykają je bo nic ciekawszego tam już nic nie zostanie napisane