Skocz do zawartości

akwarium 72l


marcin123123456
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam akwarium 72l kilka roslinek ceramiczny korzeń.

 

Filtr Hanza Aquaristic HJ-311B sprzedawca w sklepie mnie oszukał i nie dal mi części żeby powietrze leciało mam podłączone na deszczówke.

 

Mam także żwirek taki specjalny pod roślinki (zalecila mi pani w sklepie).

Oświetlenie 15w Grzalka 50w.

 

Rybki:

6 Neonków

2 Gupiczki (Jedna jest dziwnie gruba)

1 molinezja.

 

Miałem jeszcze (Rybki zdechły)

2 bojowniczk

1 bojownika

1 gupika

 

 

Może mnie pamiętacie miesiąc temu założyłem podobny temat tylko miałem źle dobrane rybki do akwarium i akwarium mi nie dojrzewało wszystkie rybki oddałem a akwarium zostawiłem z pompą włączoną i roślinkami bez żadnej rybki i akwarium tak chodziło samo przez 3 tygodnie wpciłem rybki wpisane powyżej i po tygodniu te 4 rybki czyli (2 Bojowniczki 1 Bojownik 1 Gupik ) Padły.

 

Do podmiany wody używam Sera Aquatan z nową formułą Bio-Protect (5 ml na 20l wody).

 

Jak się domyślacie dopiero 1 raz wodę podmieniałem.

 

Wiecie może czemu mi zdychają rybki?

Mam jeszcze jedno pytanie mam w akwarium 6 ślimaczków nie wiem skąd je mam.

 

 

Bardzo Prosze o Pomoc. :help:

 

 

Pisownia. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz dać zdjęcie.

wode badałem jest w porzadku

Nie ma czegoś takiego. Dla jednego akwarium są one w pożądku, dla innego nie. Więc podaj te wyniki. Jeżli ryby Ci chorują to albo masz coś z wodą nie tak, albo coś "przyniosłeś" z nowo zakupionymi rybkami lub roślinkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...