Skocz do zawartości

Oceń poprzednika


Bobix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Jak na forum akwarystyczne nick iście niezgodny z obowiązującymi normami. Wstydzę się za Ciebie SkanDaL. Z drugiej strony rozbierając nick na części pierwsze można wywnioskować, że ów user skanuje coś w dali. Z wymienionych powodów daje 8/10

Avatar: Ryba, czyli +1. Mi osobiście mało znana, lecz wnioskując z podpisu (którego ocena też będzie), wychodzi na pielęgnicę. Kolorystyka nie dająca po oczach, nie wywołująca chęci zamknięcia przeglądarki dlatego 7+1=8/10

Podpis: Pod pierwszym zdaniem 126l Pielęgnicy Meeki, znajdziemy hiperłącze do innego tematu na forum, w którym to oceniany user chwali się jakim to zajumistym akwarystą jest. Nie potwierdzam nie zaprzeczam, fakt za link do cycków byłoby +2 a tak cóż zostawmy to. Druga część podpisu prawdopodobnie ukrywa cichociemne ogłoszenie matrymonialne. Piszę prawdopodobnie gdyż nie miałem okazji tego sprawdzić. Sumując damy 6,66/10

User: Średnia wychodzi ponad 7, ale że to "expert" czyli +2 do e-respektu daje nam to 9/10 :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nick: - bob x czyli kupka niewiadomego pochodzenia ;-) 10/10

Avatar: 6/10 no... rybka

Podpis : - nie moja bajka - ocena subiektywna 3/10

User: - no cóż nie znam ale jedyne co mogę powiedzieć to gość który założył temat w którym ciągle się wypowiada po to by o sobie opinii posłuchać ;-)

 

Powyższe brać z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż nie znam ale jedyne co mogę powiedzieć to gość który założył temat w którym ciągle się wypowiada po to by o sobie opinii posłuchać

No nie do końca, ale dobrze kombinujesz :P To zabawa, która polega na ocenianiu a że nikt się nie bawi, to już inna sprawa. Czego masz mnie za szpiega :P

Ps. nie oceniać mnie, tylko tego który oceniał ostatnio :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...