Skocz do zawartości

Obudowa jak dołożyć świetlówke??


Rekomendowane odpowiedzi

sikor dzięki ze mnie uświadomiłeś nigdy na to bym nie wpadł.

mei tego właśnie chciałem uniknąć ale wydaje mi się, że innej możliwości nie będzie. Ale T8 się tam nie zmieści i teraz pytanie czy dołożenie czegoś takiego

http://www.allegro.pl/item594459982_opr ... m_mcj.html ma jakiś sens ?? Widziałem ze ty masz u siebie podobną .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Problem rozwiązałem w taki sposób, może się komuś przyda -- dołożona świetlówka T5 z obudowąIMG_2230.jpg

 

I jeszcze jedno pytanko świetlówki T5 to Philps 840 --> 4000K, natomiast T8 to flora-glo 2700K, czy zamiast flora glo założyć power-glo 18000K bo taka też posiadam czy zostawić tak jak jest ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mod: zmniejsz rozmiar zdjęć.

 

Problem rozwiązałem w taki sposób, może się komuś przyda -- dołożona świetlówka T5 z obudową[attachment=0]IMG_2230.jpg[/attachment]

 

Ja też ostatnio do standardowej obudowy (100cm) dołożyłem dwie świetlówki. Do tej pory w pokrywie były 2x30W (T8), zdjęcie poniżej:

 

Dołączona grafika

 

Dołożyłem 2x39W T5, statecznik elektroniczny umieściłem w komorze między statecznikami do świetlówekT8, zmieścił się idealnie. Poniżej pokrywa po dołożeniu dwóch świetlówek T5 39W wraz z oprawkami wodoszczelnymi, do jednej założyłem odbłyśnik - do drugiej nie dokładałem ze względu na to, że utrudniałoby to karmienie rybek

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...