Jump to content

tetra holiday czy sera holiday


Recommended Posts

Cześć jako że jestem jeszcze laikiem to musze zakładać nastepny temat a raczej pytanie :). Wyjezdżam na 2 tygodnie do Polski i nie chce nikogo ingerować w moje akwa więc musze sprawdzić te karmy urlopowe. Które polecacie? Czy paczka sery zawierająca 10 tabletek wystarczy na 2 tygodnie bo kiepsko wyjaśniają na ebayu czy allegro? Gdzie w akwa najlepiej ulokować te tablety?

Link to comment
Share on other sites

Przez te dwa tygodnie ryby powinny wytrzymać bez jedzenia. Czy masz Ampularie w akwarium? Jeśli tak to pokarm holiday stanie się dla nich pokarmem na 24h. Karmnik automatyczny byłby lepszym rozwiązaniem. Oświetleniem będzie zarządzał programator? Filtr oczywiście będzie pracował bez przerwy?

Link to comment
Share on other sites

Akwa 100l a w nim: 5 neonów zielonych, 2 inessa, 3 bystrzyki trójpęgie,5 gupików endlera,zamierzam dodać jakieś kiryski( ale po powrocie), programator działa już od tygodnia, filtr oczywiście non stop. No i drugie akwa 40l około 20 krewetek i narybek endlera ( 4 sztuki ale powinno być więcej bo nastepna duża samiczka jest blisko ) :)

Link to comment
Share on other sites

Karmnik automatyczny byłby lepszym rozwiązaniem.

Witam,

 

Jedna tabletka tetry holiday kosztuje u mnie w sklepie pow.18zł. Karmik automatyczny Sery 112zł w tym samym sklepie. Pewno na Allegro można dostać taniej. Przy tak małej obsadzie 1 tabletka powinna wystarczyć. Pamiętaj jednak, że w przyszłości obsada pewno Ci się zwiększy. Policz i pomyśl. Ja również za parę dni wyjeżdżam na wakacje. Zainwestowałem w karmik. Przecież to moje nie ostatnie wakacje.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...