Skocz do zawartości

Woda akwariowa także do kwiatów.


przemek123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie. Niedawno zostawiłem 1 wiaderko mamie do podlewania (woda z podmian) kwiatków i szok storczyki i inne rośliny zaczęły kwitnąć. Teraz i mama i babcia biorą wodę z podmian. Mówią mi, że kwiaty o wiele lepiej rosną i potwierdzam, 100% satysfakcji. Jeżeli sami macie kwiatki lub wasi rodzice to wypróbujcie ten sposób.

P.S. Mam nadzieje, że nie ma takiego drugiego tematu.

Jeżeli już kiedyś próbowaliście tak zrobić napiszcie efekty :D:D:D:D

Dzięki za odp. :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kwiatków po podmiankach podlewam krzewy, drzewka, kwiaty w ogrodzie. Wszystko co się da.

No ale sporo tej wody mam :-)

Jak masz sporo wody, to nawet szkoda zmarnować :D

Ja lałem na trawnik, który był przerzedzony i rósł na słabej ziemi (żwir), także... to sporo dało.

Taka woda jest najlepsza, zauważyli to już starożytni Egipcjanie, którzy zakładali pola tam gdzie Nil wylewał. Jeśli Nil nie wylał, to upraw nie było... naturalny nawóz ;) ekologiczny i zdrowy, plus, chyba najlepszy jaki istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka woda jest najlepsza, zauważyli to już starożytni Egipcjanie, którzy zakładali pola tam gdzie Nil wylewał.

Żyzne osady mułowe to jedno...ale to że jest tam pustynia i sałatę mogli uprawiać tylko tam gdzie była woda, to raczej główny powód ich postępowania i przyczyna wyboru miejsca gdzie sadzili. ;)

także woda (słodkowodna) z podmian nadaje się w 100% do różnych roślin i tych na dworze i tych w domu.

 

Ameryki nie odkryłeś, już w latach '80tych tak robiono. :P

Woda akwariowa [czym gorszej "jakości" tym lepiej] to świetny nawóz dla kwiatków.

Jeśli szukalibyście innych zastosowań, to tylko uprzedzam że jeśli komuś zdrowie i życie miłe, to taka woda absolutnie nie nadaje się do spożycia zarówno dla ludzi jak i zwierząt domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...