Skocz do zawartości

Co o tym myslicie??


Flexior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie moje.

Znalazłem w internecie jak wpisalem w google "nano akwaria" i mi wyskoczyło w galerii.

Ostatnio coraz bardziej podobają mi się akwaria do 10l i nawet mam myśli o założeniu czegoś "mini", żeby sobie stało na biurku.

Jednak nie wiem jeszcze jak to będzie z rodzicami :(

 

Problemem może być załatwienie szkła i oświetlenia no i tak jak wspominałem, rodzice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłęm u babci posprzątać piętro przed remontem dachu i było tam stare akwarium ok 60-80l, ale również znalazłem małe akwarium ok. 7-10l, o którym istnieniu nie wiedziałem.

 

Babci na pewno się nie przyda, więc mógłbym wziąć.

Jest szansa, ze taki baniaczek postawie, jednak musiałbym jeszcze pomyśleć nad filtracją, oswietleniem no i pogadać z rodzicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Filtracja możesz sobie odpuścić. 5l wody to za mało dla ryb wiec i filtr nie jest konieczny. Oświetlenie polecam z żarówki energooszczędnej. Oprawkę łatwo zamontować do jakiejś pokrywy samoróbki a może być ciężko od razu wyliczyć odpowiednią moc świetlówki a taka oprawka daje możliwość łatwej zmiany na mniejsza lub większą świetlówkę. Grzałka tez sobie głowy nie zaprzątaj. Żwir z ogrodu, korzeń z lasu, kamień z pola... koszty minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...