Skocz do zawartości

DZIECI FACEBOOKA wykażcie sie pełną mobilizacją:)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Prośba jest do wszystkich którzy mają facebooka. Moja koleżanka bierze udział w pewnym konkursie gdzie do wygrania jest gotówka lub części do aparatu. No i oczywiście z tego powodu potrzebujemy ,,lajków,, czyli LUBIE TO!

Dlatego proszę kliknijcie ,,Lubię to,, w poniższym linku (to tylko parę sekund), a jak byście mogli to także udostępnijcie.

Myślę ze nagroda koleżance się należy bo naprawdę robi super zdjęcia.(możecie się sami przekonać wchodząc w jej profil).

Za każdy głos wielkie dzięki.

 

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha- no wiesz jakieś tysięczne kwoty to nie są, ale dla osoby która nie pracuje a kocha to co robi myślę że warto zagłosować:D

Odpalamy satysfakcje:P I fajną dziewczynę na którą sobie możesz popatrzeć, ale to dla cb. nie ten przedział wiekowy chyba już:D

 

Zwróć uwagę na pisownię // lopezz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego takie konkursy nie mają sensu:

Bo nie wygrywa najlepszy, tylko ten który lepiej się rozreklamował na forach, czatach itd. nabijając lajki.

Smutne to, ale prawdziwe.

 

Pozdrawiam.

 

Zgadzam się z tobą w 100% dlatego założyłem tu ten temat. A co do samego zdjęcia to po przeglądnięciu wszystkich myślę że należy do grupy tych b.dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Skoro temat takowy został założony to pozwolisz Łukaszu, że się podepnę. Głoś oczywiście został oddany;]

Moje koleżanki trochę projektują i sprawa jest następująca. Tutaj macie projekcik:

http://www.konkurskolo.pl/project,show, ... lskim.html

Jeśli się wam spodoba oddajcie swój głos. Dziewczyny wg. nie są młode i zdolne więc motywacja do dalszej pracy im się należy;]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...