Skocz do zawartości

połączenie usera z forum z userem z portalu


blazejwiecha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Z czysto informatycznego punktu widzenia, połączenie dwóch tabel z danymi w MySQL o ile nie mają jakiejś kosmicznej struktury jest jak najbardziej możliwe i co więcej nie takie trudne do zrobienia, tak samo jak zrobienie relacji między obiema formularzami rejestracyjnymi, tak żeby opierały się na jednej bazie. Jedyny problem jest z powtarzającymi się rekordami, to jedyny ból jaki trzeba byłoby przeskoczyć, ale też jest to do zrobienia. Ktoś obeznany ze skryptam, php i msql zrobiłby to w jeden wieczór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kogoś kto w tym siedzi byłoby to na wieczór, mi to zajęłoby pewnie ze dwa tygodnie, wiedziałbym co i jak robić, ale to zupełnie nie moja działka, a podczas prac forum [a przynajmniej rejestracja] pewnie by leżało, a takie coś być nie może. :P

Co prawda mógłbym kogoś polecić, ale za "frajer" nikt się tego nie podejmie, a jak siedzę tutaj 3 lata to chyba druga taka prośba, więc problem nie jest specjalnie palący. Zresztą to nie ode mnie zależy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Rozumiem.

Ale przynajmniej admini widzą że jest taki wątek na forum.

 

Admin, liczba pojedyncza. Bo drugiego tu jakoś nie widzę od pewnego czasu.

 

Wracając do tematu: W obecnej chwili nie planujemy większych zmian na forum. Ale zostało to dopisane do: listy życzeń.

Rozumiem, że jest to jakieś utrudnienie. Będziemy nad tym myśleć w swoim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...