Skocz do zawartości

Żegnamy Barcelone [i Najmana]...


fritz666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Nie widziałem tam kobiety

 

Najman walczył jak baba, może o to chodziło? ;)
Tak, tak... Proponuję stanąć z nim do walki, aby potwierdzić jaki on to jest słaby, i jeszcze bardziej go upokorzyć :roll:

A co do walki, to cóż, obaj nie mają żadnego doświadczenia, i przed kolejną walką trzeba by było potrenować z 2 lata, i dopiero wtedy się za to brać, bo narazie bieda jakby nie patrzeć.

Tacy zawodnicy jak pudzian,najman czy burneika to już bardziej celebryci, niż prawdziwi zawodnicy mma. Ci prawdziwi podpisują kontrakty, i są biernymi zawodnikami, czyli uczestniczą w turniejach i walkach o stawkę, a nie tylko w jakichś extra fajtach wieczoru, gdzie poza chwilowym szumem i kasą nie ma nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jak by Najman po przetrzymaniu 1 rundy zaryzykował(odważył się) i coś z tych stylów walk pokazał,to może ta walka była by ciekawsza.

O ile coś potrafi,bo nie śledzę jego kariery,poza sromotnymi porażkami.

 

Ps.Bobix.

Nas może by rozwalił,ale nie jeden z moich ziomków(nie zawodników MMA,itp.) by go pozamiatał.

Nikt nie odbiera mu chartu ducha,ale nie powinien stawać do walki z takimi jak Pudzian,Brunejka,tylko walczyć w swojej wadze.

A to co On robi,to zwykłe pajacowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie widziałem tam kobiety

 

Najman walczył jak baba, może o to chodziło? ;)
Tak, tak... Proponuję stanąć z nim do walki, aby potwierdzić jaki on to jest słaby, i jeszcze bardziej go upokorzyć :roll:
Gdybym miał tak 40kg więcej, to czemu nie? ;)

Zresztą - on upokorzył się już sam. Nie raz. Chyba że chodziło Ci o "nie kopanie lezącego".

A co do walki, to cóż, obaj nie mają żadnego doświadczenia, i przed kolejną walką trzeba by było potrenować z 2 lata, i dopiero wtedy się za to brać, bo na razie bieda jakby nie patrzeć.

Brak doświadczenia? Najman jest na ringu ponad 10 lat... :D

"Koksu" tak. Żartował nawet że w ogóle nie miał tregingu ustawionego na walkę.

Tacy zawodnicy jak pudzian,najman czy burneika to już bardziej celebryci, niż prawdziwi zawodnicy mma.

Najman boksował dawniej. W MMA zwykle kończą zawodnicy danych sztuk walki. Raczej nie przychodzą tam ludzie z ulicy - chyba że to właśnie kulturyści jw. ;)

Co do celebrytów...kolej na Małysza. Żeby Najman miał szanse, podobno Adaś ma w nartach startować. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na miejscu jest takie naśmiewanie. Przynajmniej bez przesady, na internecie, np. na kwejkach demotywatorach itd. Co drugie dzieło jest z najmanem, jaki on to jest lamus, itp. ludzie wypisują... A prawda jest taka, że jakby zobaczyli go na żywo to by słówka nie pisnęli, czuliby respekt i nie spojrzeliby mu w oczy. Myślę że choć w części się ze mną zgodzicie, poprostu wkurzają już Ci internetowi kozacy, pokazujący jaki to ktoś jest frajerowaty, no ale większość to dzieci więc odpuszczę sobie dalszej interwencji.

A co do jego walk, to fakt słąbo mu idzie, ale tam są sami profesjonaliści, którzy są w tym fachu od najmłodszych lat, nawet Burneika. Nie jest wstydem przegrać z kimś takim, lecz dumą jest dojść do takiej sytuacji w życiu(ciężką pracą), gdy na takim poziomie można toczyć walki ;) Więc mimo tego że są powody do nabijania się z niego, ja go szanuję.

To jest tylko moje zdanie, proszę nie wszczynać awantur, pozostawmy rozmowę na takim poziomie, na jakim jest ;)

Pozdrawiam.

Edit:

Gdybym miał tak 40kg więcej, to czemu nie

No tak, te 40kg, o to chodziło, że aby go pokonać to trzebaby było też trochę przed tym trenować dłuugi czas ;) A te 40 kg samo się nie doda do masy, więc to też jest w jakiś sposób na pewno ciężka praca, jak opisałem, dzięki której można by wygrać, a nie ot tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bobix sorry, ale to nie My latamy po mediach i uważamy się za sportowców i walczymy na różnych galach. Sam dalej powody do śmiechu.

 

aby go pokonać to trzebaby było też trochę przed tym trenować dłuugi czas ;)

Sorry ale Koksu pokazał, że nie trzeba trenować ;)
Owszem trenował, kulturystykę ;) Przez co także jest sportowcem, po części związanym z tym sportem. Ale jako tako, z prawdziwym trenerem i prawdziwym treningiem sztuk walki nie miał kontaktu, masz rację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na miejscu jest takie naśmiewanie. Przynajmniej bez przesady, na internecie, np. na kwejkach demotywatorach itd. Co drugie dzieło jest z najmanem, jaki on to jest lamus, itp. ludzie wypisują... A prawda jest taka, że jakby zobaczyli go na żywo to by słówka nie pisnęli, czuliby respekt i nie spojrzeliby mu w oczy.

A słyszałeś co publika na żywo krzyczała po walce,przy wyjściu Najmana.

Cytuję:

"Wypirdal.j,wypierdal.j,itd."

Chyba to mówi samo za siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na miejscu jest takie naśmiewanie. Przynajmniej bez przesady, na internecie, np. na kwejkach demotywatorach itd. Co drugie dzieło jest z najmanem, jaki on to jest lamus, itp. ludzie wypisują... A prawda jest taka, że jakby zobaczyli go na żywo to by słówka nie pisnęli, czuliby respekt i nie spojrzeliby mu w oczy.

A słyszałeś co publika na żywo krzyczała po walce,przy wyjściu Najmana.

Cytuję:

"Wypirdal.j,wypierdal.j,itd."

Chyba to mówi samo za siebie.

Słyszałem. Ale to co innego, każdy robi to co pozostali w tłumie, jak zahipnotyzowane stado małp. Jeden coś zacznie krzyczeć, a po minucie wszyscy to krzyczą :) tak to działa ;) to nie to samo co spojrzeć w oczy sam na sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co drugie dzieło jest z najmanem, jaki on to jest lamus, itp. ludzie wypisują... A prawda jest taka, że jakby zobaczyli go na żywo to by słówka nie pisnęli, czuliby respekt i nie spojrzeliby mu w oczy.

Mylisz kolego ostro dwa pojęcia.

Opinia o kimś - czyli to że jest pipka, no sory bo jest - a to żeby krzyczeć to komuś prosto w twarz to co innego.

Analogia: nie wiem czy jesteś za Pisem, PO, a może jakimiś postkomuchami. Opinie pewnie jakąś masz i pewnie na kogoś psioczysz. A gdyby stanął przed Tobą w garniturze premier/były i stado dziennikarzy powiedziałbyś co myślisz tymi słowami których używasz przy piwie z kumplami w barze? To kamera, przed którą większość osób panikuje, a co dopiero mówić o wyzywaniu sam na sam większego od siebie faceta? Na co to komu? O to mi chodzi. Nie miałbym potrzeby mówić Najmanowi co o nim myślę prosto w oczy, co nie zmienia faktu że myślę to co myślę i myśli tak większość społeczeństwa. ;)

 

Myślę że każdy kto dodaje o nim kwejka, jak i każdy kto krzyczał "wyp..." mimo owczego pędu, myślał to co myślał. Ktoś kto go lubi tak by nie zrobił. Niezależnie od patrzenia w oczy, od tego opinia o kimś się nie zmienia.

A co do jego walk, to fakt słąbo mu idzie, ale tam są sami profesjonaliści, którzy są w tym fachu od najmłodszych lat, nawet Burneika.

No i kolejny raz, pleciesz bzdury. To nie są fighterzy.

 

Pudzian - strongman, zrobił z niego mielonkę, ale gdy sam walczył z bardziej doświadczonym wojownikiem dostał baty. Jego wieloletni trening był nastawiony na siłę, nie szybkość, celność czy chwyty. Amator w MMA.

 

Koksu - kulturysta, też go pokonał. Człowiek który pompował mięśnie i nigdy nie trenował bijatyk. Nie profesjonalista w tej dziedzinie. Po walce sam powiedział "to nie mój sport, wziąłem to jako zabawę". Pompowanie mięśni, a bicie się, ma tyle wspólnego co koń z koniakiem. Amator w MMA.

 

Najman - był ponad 10 lat bokserem, ma sporo doświadczenia, a i tak go biją. Przy czym kreuje się na lepszego niż jest. Pewność siebie go gubi i ośmiesza, a takie akcje jak nie podanie ręki tylko obniżają jego notowania.

 

Poza tym kwestia samych charakterów, Najman to burak ćwikłowy bez kultury, próbujący pozować na kogoś kim nigdy nie był. Zero skromności. To już nawet nie opinia, tylko fakt z którym trudno polemizować. Natomiast Pudzian jest bardzo ogarniętym gościem, który swoją bardzo ciężką pracą osiągnął bardzo wiele, ustawiając się do końca życia, a mimo wszystko nie siedzi na laurach i nie ma ego większego od siebie - jak nasz bokser. Ma też swoje ciężkie doświadczenia życiowe po których wyszedł na prostą. Burneika to mega sympatyczny gość, umiejący śmiać się z siebie. Też dużo osiągnął w życiu, jest nie tylko kulturystą, ale ma też dużą firmę i jest inteligentny, zna kilka języków.

a nie ot tak.

No nie wiem, skoro poziom jego walk nie jest wyższy od tego co widzi się na osiedlach. ;)

 

PS: Poprawiłem nazwę tematu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, skoro poziom jego walk nie jest wyższy od tego co widzi się na osiedlach.

No nie wiem. Bo wyglądało to tak że gdyby nie klatka to by juz dawno zwiał.

 

To Najman trenował szybkość, uniki, chwyty itd. Gdyby go Burneika w 1 rundzie w tył głowy nie uderzył i sędzia go nie pouczał miał by Najmana juz w 1 rundzie.

 

Bobix jak Ty przyrównujesz do siebie kulturystyke i boks to chyba nie wiesz na czym te dwa sporty polegają.

Boks podczas MMA widziałem ale zeby ktoś coś tam podnosił i pokazywał mieśnie raczej nie.

 

Najman to taki chojrak z PKS-u. Zachował sie jak świnia, a jak dostał bęcki to zwiał jak pies z podkulonym ogonem, nawet biedna dziewczyna z pucharem za przegraną go musiała gonic :lol: . Czyżby się Jej też bał ?

 

! :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...