Skocz do zawartości

Żegnamy Barcelone [i Najmana]...


fritz666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmmm Barca ma słabszy sezon i odrazu wszyscy że barca jest cienka. Jak barca będzie miała lepszy sezon to odrazu będą dalej że barca najlepsza. Barca ma bardzo dobrą szkółkę za co brawa. Fanem Barcy nie jestem . Chelsea postawić próbowała przed bramką autokar. Ale i tak dwa wapdły. Dwa udane konrataki the blues i piękny lob ramiresa i na koniec torres ( huhu taka kasa na narazie jedna bramka na 40 meczów jak sie nie mylę ) .

Kibic to taki co jest z klubem w zwycieństwie i w porażce. A nie odwróci sie tyłem. Moim zdaniem ten temat jest bez sensu . Bo zaraz będą w wpisy typu: ''barca cieniasy'' , ''chelsea górą'' . Chelsea zabrała na obrone i szybkie konrataki. Zaś barca jak to barca lubiła sie bawić piłką. Podziękowania dla obu drużyn. Tylko ten pół finał dał dużo do zrozumienia dla prawdziwych fanów , że jest ich naprawdę mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wychowanków to jeśli weźmiemy pod uwagę kadry wszystkich zespołów z Primera Division to okaże się, że najwięcej piłkarzy jest wychowankami.. Realu Madryt. Tak więc szkółka Realu wcale nie jest jakaś gorsza od tej Barcy. Po prostu kluby mają inną politykę, aczkolwiek UEFA wprowadzając zasadę braku tolerancji dla zadłużenia klubów, które kupują gwiazdy za pieniądze z kredytów może niejako zmusić Real jak i inne zespoły do chętniejszego stawiania na wychowanków. Co do samego meczu to nieoglądałem go gdyż nie posiadam dekodoru enki tylko polsatowski. To, że Chelsea wywalczyła awans nie dziwi tak bardzo jeśli weźmie się pod uwagę, że Barca jest zespołem wygranym, bo w poprzednich sezonach zdobywała wszystkie trofea. Tymczasem dla takich graczy jak Drogba, Lampard, czy Terry ten sezon jest prawdopodobnie ostatnią szansą w karierze na wygranie Ligi Mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak fanem Barcelony nie jestem... Ciesze się, że w końcu coś się zmienia w piłce. Tak naprawdę wieu ludzi miało już dość ciągłego wygrywania przez Barce. Cieszę się, że Angielski klub jest w finale, bo kto jak kto, ale angielska liga moim zdanie jest najlepsza, najsilniejsza na świecie. Żal mi kibiców Barcelony, którzy nie sa przyzwyczajeni do porażek i jest im nie zwykle ciężko przełknąć gorycz porażki. Ciesze się, mam nadzieje, że Real trafi do finału bo zasługuje... Tak naprawde to kibicuje Arsenal, Lechia Gdansk, Real.. Wiadomo, że takie kluby jak Barcelona, Real, Chelsea są to bogate kluby każdy z nich ma długi i każdy z nas chciałby widzieć tam jakis polski klub, ja też. Mam nadzieje, że nie długo tak będzie i my też bedziemy dumni z polskich dużyn...(marzenia, długa droga... Człowiek sam siebie chce oszukac)

 

 

123Patryk-"Kibic to taki co jest z klubem w zwycieństwie i w porażce." wiadomo, nie oddzisiaj, że kibicuje się łatwiej drużynie która wygrywa, wszystko. Mogę stwierdzić, że jeszcze jeden taki sezon i spadnie ilosć kibiców Barcelony. Łatwo, sie kibicuje komuś kto cały czas wygrywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskiej ligy być dumnym hmmm ciekawe. U nas mecze to są na stojąco , zero prawdziwej gry. Zamiast dać młodych to daja Ci co maja około 30 i taka jest gra. A młodzi co grali w reprentacji Polski młodzieżówki grają w 2 lidze. Więc widać co świadczy o naszej lidze. Naszal liga ogólnie jest mało wartościowa i nie zbyt ciekawa. Wszyscy uważali że liga hiszpańska jest najlepsza bo gra barca i real. Barca to nie jest każdy osoby zawodzik. To jest zwarta drużyna , która jest ze sobą zgrana. Zaś kluby jak Man City mają kasy jak lodu na piłkaży , bo tam sami potentaci ropy mają te kluby. Kupuja najlepszych. A zgrania nie ma , więc ale gwiazdy są. Barcelona to klub godny podziwu ostatni bardzo dobrze wyszkolony ich wychowanek to Tello . Barca jest z grana. Oni bawią sie piłką , sprawia im to radość. Naprwadę mają to coś. Mają słabszy okres ,ale to nie koniec barcy. Tak jak mówiłem ten temat nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że jestem dumny tylko, że chciałbym byc z jakiejś polskiej drużyny. Zgodzę sie z Tobą na temat polskiej ligi, na temat klubów bogatych, i indiwidualności w man city i braku zgrania. Chciałbym wrócić pamięcią do czasów(nie tak dawno temu) kiedy Barca też nie byłą zgrana ze sobą i też były tam gracze którzy chcieli wygrać mecz samemu. Każdej drużynie potrzeba zgrania i czy to będzie Barcelona, Real, Wisła, czy Warta Poznań. A, u nas w lidze jest jakaś dziwna polityka piłkarz który jest dobry musi być sprzedany, w nowym klubie siedzi na ławie nic nie pokaże, 2 lat miną wraca do 2 ligi polskiej, ale są też tacy, że jada na koniec swiata. Są tez wyjątki, trzy- Lewy, Błaszczykowski, Piszczek... Jeżeli tak będzie to nie będzie u nas drużyny na miarę np- Borusi Dortmund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zieewwww...

Jeden plus, w końcu nie będzie tylu sezonowców. |

Mają trudny sezon za sobą, było to widać na wczorajszym meczu.

Taki jest sport i nie ma co się przejmować .

"Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce... Visca el Barca!!!! "

Mam nadzieje, że dziś Bayern zwycięży...

Na zawsze sercem z Barceloną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...