Skocz do zawartości

Pomoc w urządzeniu akwarium (16 l.)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam akwarium 16 litrowe, jakie rybki mogę w nim umieścić? Myślałem o bojowniku, gupiku i kilku neonkach. Jeśli tak, to czy mogę je połączyć i czy mają one jakieś szczególne wymagania? :)

P.S. Mam jeszcze pytanie co do wody, czy mogę odstać jedynie 1/3 całej wlanej do zbiornika wody, a pozostałe 2/3 wlać bezpośrednio do akwarium z kranu? Akwarium w najbliższym czasie chciałbym wymienić na większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda musi Ci dojrzeć... Nie rozumiem do końca o co chodzi z tą wodą 1/3 i 2/3... nalewasz wody, sadzisz rośliny, bo powinny być ;>, no i czekasz z 2 tygodnie. Poczytaj o zakładaniu akwarium ;)

Do tego polecam albo gupiki 1+2, lub bojownika, neonów tam nie wciskaj, na prawdę nie będzie im tak wygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do jakich rozmiarów dochodzą krewecie? :)

Wyczytałem coś takiego:

Podstawę ich diety powinny stanowić pokarmy roślinne. Z uwagi na fakt, że w akwarium glony szybko się kończą powinno się im podawać sztuczne karmy w postaci tabletek roślinnych, liście olszy lub dębu oraz namoczone płatki...

To znaczy, że mogę urwać z pobliskiego dębu liść, wymyć go i dać krewetce :?: A płatki mogą być zwykłe kukurydziane :?::)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...