Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bigkris to może się kiedyś spykniemy na jazdę :D

 

 

Ja tego hajkuru czy jak to tam nie lubie..Kojarzy mi się z chorobą na punkcie anime, nie odróżnianiu rzeczywistości o fantasy, obsesyjnym pociągiem za anime... Bez obrazy. To tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

a ty Magda .. masz jakies inne hobby?? ^^ piszcie piszcie zawsze warto cos sie dowiedziec o innym hobby :D:D

czasami udziergam coś na drutach, wyszyję mały obrazek, albo szydełkowy obrus teraz robie ;) - jak siedziałam w domu z małym dzieckiem to więcej coś tam robiłam, ale teraz to tylko praca, dom...... dobrze że dziecko podrosło (5lat) to chociaż rybkami się razem zajmujemy ;)

uwieżcie mi, po całym dniu ślęczenia w pracy przed komputerem bardzo miło jest popatrzeć na akwarium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak :!: stwierdzono że obserwacja ryb jest najlepszym sposobem na odpoczynek :D

ja jeszcze słucham muzyki i uwielbiam ogród :P prace w moim ogrodzie ;) a wieczorem jak nie zasnę to się jeszcze coś poczyta :)

i zielony kolor też jest dobry dla oczu (czyli roślinki)

moją pasją jest również chodzenie po górach - jak moja mała podrośnie to od razu zabieram ją na wakacje w Tatry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianooo, tańczyłam kiedyś EB, i musze Ci powiedzieć, że dużo pracy przed Tobą :) Ale dobrze, że bierzesz sięza to w tak młodym wieku. im wcześniej tym lepiej.

 

A ja, oprócz akwarystyki, ułożone w kolejności od najbardziej do najmniej :) :

Motoryzacja (samochody i skutery) i kabaret

Karting i rolkarstwo szybkie,

Dobre ksiązki.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...