Skocz do zawartości

jakie macie swoje inne hobby poza akwarystyką?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ee głupoty gadasz... co prawda czytanie nie jest moim hobby ale nie ma czegos takiego ze jak przeczytam ksiazke to nie mam innej w reku ... w tej chwili czytam nowo zakupionego Koda Leonarda Da Vinci ... mam nadzieje ze nie na darmo kupiłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Ciociu jak bedziesz na zlocie to prosze o fotke w niebieskich włoskach ^^

ale ja nie farbuje włosów na zloty,ani nic,tyko mam tego typu fryzurę:

http://www.japanforum.com/gallery/data/ ... 07-021.jpg xd

edit:a na następny zlot(prawdopodobnie w czerwcu ._.) robię coś takiego (oczywiście patrz na dodatki,a nie na kolor fryzury,bo ja takiej nie będę miała ;o)

http://gauze.free.fr/japan/photos/jour0 ... feyana.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pierwsze to bedziesz wygladać jak taka mała słodka dziewczyneczka :D:D a szkoda ze nie farbujesz..

Na wakacje sobie farbuję ^^ I kolczyka ponawiam,bo w poprzednie wakacje miałam,a teraz znów chcę ;o

(Jak chcesz zobaczyć jak wyglądałam z kolczykiem w wardze,to wejdź se na mój profil na n-k ^^)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee głupoty gadasz... co prawda czytanie nie jest moim hobby ale nie ma czegos takiego ze jak przeczytam ksiazke to nie mam innej w reku ... w tej chwili czytam nowo zakupionego Koda Leonarda Da Vinci ... mam nadzieje ze nie na darmo kupiłem...

przeczytałam, troszkę naciągana, ale czyta się lekko ;)

teraz, jak mam czas, to czytam "Śliwkowa wyspa" Nelson DeMille - polecama książki zaczęłam czytać w liceum jako lektury, potem na studiach jako odskocznia od egzaminów i projektów, a teraz czytam w tramwaju jak jadę do pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...