Skocz do zawartości

[200L] restart... (ogolne)


dominika1250
 Udostępnij

Jak wam sie podoba moje akwaryjkum? (zrobione dla rybek)  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wam sie podoba moje akwaryjkum? (zrobione dla rybek)

    • 1.Nie zabardzo...jest brzydkie
      10
    • 2.Moze byc
      3
    • 3.Jest ok
      0
    • 4.Nawet ladne
      1
    • 5.Ladne
      2
    • 6.Piekne :)
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawde na zdjeciu to okropnie wyglada, na serio nie ma takiego balaganu... wiem, ze moznacos takiego w akwarium 200L zrobic, ale nie moge, bo sama nie zarabiam, i juz nic zmienic nie mozna. To akwarium mi sie bardzo narazie podoba, bo chce aby rybki sie dobrze czuly, czyly mialy no troszke balaganu, i zeby to mniejwiecej naturalnie wygladalo, nawet jezeli dla ogladajacych nie jest to piekne. Mozna bytlo zmienic np. na ciemnoniebieskie lub czarne, ale mama sie nie zgadza, mozna cale podloze na czarny zwir zmienic.. ale znowu mama nie chce...mozna tez wymienic rybki na jakies inne, ale tego zrobic nie chce :(

Planuje zrobic cos z gupikami, ale jak widze, to co miesiac ze 3 rybki znikaja (rybki juz dosc stare...) wiec powoli sie zmniejsza (mysle).

Fakt faktem akwarium nie jest na 6, moze nawet nie na 4 ale zmienic wiecej nic juz nie moge. :( Jedynie dosadzic anubiasa :((

 

A co uwazasz mozna w tym akwarium jakby posprzatac? No uporzadkowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...