Skocz do zawartości

72l ile krewetek ?


k.laudi.a
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! od miesiąca mam akwarium 72l z obsada 16 neonek inessa oraz parka pielegniczek ramireza(złożyły ikrę :D) w akwarium jest dosc duzo roslin w tym mchy. Chcialabym zapytac o mozliwosc trzymana w tym akwarium krewetek Red Cherry oraz zapytac o ich ilosc, mile widziane inne propozycje rybek do mojego akwarium.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krewetki z ramirezkami to Amano i to w miarę wyrośnięte.

Ja miałam z ramirezami red chery i tych większych już nie ruszały. Największe okazy nawet nic sobie nie robiły z ryb i spacerowały im przed nosem. Ale to może dlatego, że krewetki były już duże a ramirezki bardzo młode.

Dodam że małe krewetki znikały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie mialabym mozliwosc odchowania krewetek w moim drugim akwarium 25l, kiryski odpadaja ze wzgledu na ikre rybek, szukalam tez otoskow jednak w sklepach zoologicznych pojawiaja sie rzadko a gdy poprosilam o przywiezienie z gieldy to sprzedawca na wyznaczony termin powiedzial ze byly bardzo wychlodzone i wolal nie ryzykowac, po prostu chcialabym miec ciekawego mieszkanca akwarium :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli krewetki z ramirezkami to Amano i to w miarę wyrośnięte.

Ja miałam z ramirezami red chery i tych większych już nie ruszały. Największe okazy nawet nic sobie nie robiły z ryb i spacerowały im przed nosem. Ale to może dlatego, że krewetki były już duże a ramirezki bardzo młode.

Dodam że małe krewetki znikały.

U mnie ramireza dorwała nawet dużą RC.

Trzymała ją w pysku ze dwie godziny.

Najlepsze krewetki do ogólnego to takie nierzucające się w oczy gdyż wiadomo jak działa kolor czerwony na rybki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem niby dadzą sobie radę, po zmierzchu nie byłabym tego taka pewna. Kirysków nie chce tez ze względu na ich ingerencje w dno zbiornika ponieważ mój opiera się na ziemi ogrodowej, warstwy są zabezpieczone siatka ale mam pewne obawy, muszę poczytać i poszukać w książkach, mogę również przenieść kilka okazów z mojego innego akwa na tzw. próbę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...